stana73

Co by jste na sobě chtěli změnit?

Pracujete na sobě?

Odpovědi
SajmonModer

Chtěl bych být více pracovitější a disciplinovanější!

poa.li

Pracuji na svém sebebědomí a zároveň se učím úctě a toleranci k ostatním. To je teď takový můj úkol…

Terryle

Ještě nedávno jsem si říkala, že musím něco udělat s tou svou leností. A teď jsem v jednom kole, ani mi to nepřijde a dokonce mě to i baví a mám z toho dobrej pocit. Tak si třeba na ten větší ruch zvyknu…
Pak bych se potřebovala odnaučit pár řekněme přecitlivělostí hlavně na zvuky, který mi docela komplikujou život. Nebo si pořídit vypínač na uši :)
No a samozřejmě pár „holčičích“ maličkostí, jako shodit pár kilo nebo si trošku ozdravit pleť na ksichtíku… ale to je okrajový a spíš jen budu ráda, když se to nějakým omylem povede.

Pralinka1979

Bylo by toho hodně a snažím se na sobě makat 🙂

Salvaje

Já bych chtěla změnit něco, co bohužel nejde – minulost a její vliv na současnost a hlavně budoucnost…