Mravenec

Co byste na odpovedi.cz vylepšili/změnili?

Já třeba nic, vše mi přijde přehledné a jasné. :)

Odpovědi
marci1

Aby otázky mohl mazat jen „admin“. 🙂

redy

Nestraš a ani nepřipomínej, nebo se toho admin chytne a zase budou změny. Já nemám ráda změny.
A jo, ty píšeš, že ni c- ale stejně, nepřipomínat .-))

Nechápavé

Abych mohl i na telefonu psát zprávy..

zjentek

do zvířat přidat kategorii HMYZ! Nechápu, že se češtinářům nekroutí palce u nohou, když píší o muňce jako o ostatním zvířeti ;q

odik

Já bych změnil některé uživatele – aby se k sobě chovali lépe, diskutovali na úrovni a nepokládali hloupé otázky.

lexx

1.) smazávat své vlastní dosud nezodpovězené otázky
2.) libovolný počet oprav, změn a korekcí textů po dobu např. 30 min.
3.) adresně odpovídat na konkrétní reakci – odpověď

bolak

Aby uměly posekat trávník.

ivzez

Zvýšila bych přístupnost webu a jeho funkčnost.

Chdím sem bez javascriptu, takže nemám přístup k některým funkcím.
Např. vyhledávání by mělo fungovat i bez JS (vyhledávače to umějí)…

arachis

Aby uzamčené otázky byly někde v archivu.Já se vždy na nějakou otázku natěším,že písnu koment a pak ouvej,uzamčeno.

bolak

ivzez: ono tady to vyhledávání stejně někdy moc nefunguje, já to hledám přímo přes google (ona je to stejně google lišta): „HLEDANÝ VÝRAZ site:odpovedi.cz“

Mravenec

Všichni máte pěkné nápady ne změny, no uvidíme, třeba to administrátor čte. 😁

Mravenec

na * změny. No, tak jsem kápl na novou, bylo by dobré aby se i tohle dalo upravovat.

bolak

Když chceš aby to čet, tak musíš kliknout pod otázkou na tu bílou obálku v hnědém poli (vedle nápisu SDÍLET) a do toho řádku napsat: info@odpovedi.cz, tím se odešle odkaz na tuto otázku přímo adminovi, jestli teda nějakej je, z dřívějších reakcí to spíš vypadalo že jsou tam dva BOTi, který se střídaj podle toho jestli prší nebo svítí sluníčko

Mravenec

Taktéž děkuji. To se hodí.

ivzez

Boláku, díky za tip: Jsem tu už pár let, ale (snad proto, že nikde nic nesdílím) jsem netušila, že se dá admin takhle snadno upozornit na otázku. Poslala jsem mu ji. Také mne bude zajímat, jestli nebo jak zareaguje…

bolak

no, radši od toho nic neslibuj :)