lensen

Co by jste mi doporučili na zlepšení nehtů?

Doplňuji:
Jako kdyby mi rostly dva na palci,praštil jsem se kladivem a od té doby je ten problém.

Nejlepší odpověď
gecco

Péči o ně – jen péčí proměníš paznehty na nehty…
😁
Kdybys měl nějaký konkrétní problém, asi bys jej popsal, viď?
Doplňuji:
Byl´s s tím u doktora?
Pokud ne – a není to příliš dlouho, zajdi tam – možná máš nějakou vpáčeninu v nehtovém lůžku a to lze napravit (stržení nehtu, případně vyčištění lůžka).
Pokud už je to od úrazu dlouho, možná by to doktor taky vyřešil, ale jinak to spraví čas (mě se nehet na rozdrceném posledním článku) ´spravoval´ cca 25 let, nyní – po 30+ letech od úrazu už to na něm není skoro znát…
😉

Další odpovědi
pusinka50

Mně pomohla kombinace doplňkového přípravku koupeného v lékárně na 3 měsíce:
Hořčík + zinek + vápník.

Agneta

Na nehty bych ti doporučila pivovarské kvasnice a zinek:D

ReHu

A myslíš zlepšení vzhledu, chceš je ozdobit?
Nebo chceš zlepšit kvalitu? Jsou slabé, lámou se či štěpí apod?
Doplňuji:
A jak to je dlouho?
Myslím, jako, jestli od té rány už nehet odrostl a pořád to je špatný. To by asi bylo poškozené lůžko.