Co by jste doporucili synovi?

Dobry vecer mela jse s panem Standou diskusi, muj syn se nekde schovava od roku 2004 , neznamo kde, v roce 2001 byl odsouzen na 6 mesicu nepodminene ale mel v prubehu jeste jedno trestni rizeni a ktere v roce 2004 dopadlo v jeho neprospech 2 roky na vykon trestu nepodminene, v dobu kdy mu prisel nastup trestu na prvni rozsudek odesel z domu s tim ze nepujde sedet za neco co neudelal, ale i pres to jsme vsichni doufali ze trest odsedi a bude klid ale od roku 2004 ne hledany policii CR , chtel jsem vedet co by kdo mohl doporucit memu synovi aby udelal , nebo jak ja jako jeho matka bych mu mohla pomoci a nejakym zpusobem ho dostat z techto problemu, jak mi pan standa rekl , promlceci lhuta se na nej zrejme vstahovat nebude , v tom pripade , me nic jineho nenapada. dekuji vam vsem za odpovedi.Martina

Nejlepší odpověď
venkovan

Jestli se skrývá neznámo kde, tak jsou zbytečné jakékoliv rady, protože mu je stejně nepředáte, protože nevíte, kde se skrývá. A nebo víte?