Katrous

co by jste doporučili jako druhou sš?

DObrý den ,chci se jen zeptat jestli vás napadne nějaká druhá sš,můžete jenom něco pláctnout na kterou ste chtěli jít vy,nebo která se vám zdá zajímavá :)

Nejlepší odpověď
Drap

To je jen otázka pro otázku ? Jak ti můžeme poradit, když neznáme tebe, ani tvé zájmy a ani tu první školu. Celý tvůj dotaz je zmatený nesmysl.

Další odpovědi
LejdyTerr

Já kdybych šla na druhou sš, tak bych už vybírala podle zájmu, ne podle vzdělání. Takže bych šla třeba na cukráře, abych se naučila krásně zdobit dorty apod., nebo na sklářskou, jestli jí ještě nezrušili:-)

vitezove11

Musíš si vybrat podle toho co tě byvi prostě podle zajmu ale take vzít v uvahu znamky na zš..