Ozzy21

Co by jste dělali situaci, kdy pristihnete zlodeje?

Máte dobré drahé kolo v kočárkárně na patře..
Přicházíte z práce domů, odemykáte dveře a z kočárkárny slyšíte zvuky které dělá zloděj a přeřezává takové ty drátěné zámky co jimi máte kola přidělané.. Dál je to vás, abyste napsali co..

Nejlepší odpověď
anonym

Vykopal bych jej tak, že by zapomněl čí je. Než by přijela PČR, tak by byl v trapu i s kolem.

Další odpovědi
huxa

Vytáhnul bych svůj teleskop a sabezpečil bych zloděje do příjezdu policie.

anonym

Kdybych tam hned toho zloděje zamkla, ještě by mi přišili nedobrovolné zadržování, nebo tak něco, kdybych to neudělala, vlezla tam, ještě by mi něco udělal, než bych zavolala poldy, byl by pryč, kdybych třeba začala dělat rachot, třeba by hned vylezl a utekl, nebo by dělal, že tam není, pak bych zavolala poldy, mezi tím by vylít z kočárkárny, zakryl si tvář, abych ho nepoznala a utekl by, nebo bych dělala, jakože nic, rychle bych zazvonila na sousedy, ale co kdyby mi řekli, že s tím nechtěj nic mít? Je to na pendrek…nikdy nevíš, čeho je schopnej takovej šmejd, kolo mi ukradli taky,stálo moc peněz, chtěli vzít i synovo, ale asi je někdo vyrušil, lanko bylo naříznuté, stalo se to v noci. Ráno jsem to ohlásila, přijeli policajti, vyptávali se na kde co, pak si vyfotili místo, kde kolo stálo a pak mi sem tam napsali, že kolo hledaj, ale pořád nic…:-)

suaeda

Především bych se snažil mít u sebe ještě jednu osobu z domu. Jednak lze zloděje lépe zvládnout a za druhé máme svědka události. Pak zloděje společně zadržet a ihned zavolat policii, nebo měšťáky. Nezapomněl bych zajistit stopy (poškozené zámky, přestřižené lanka apod.), tak aby se nezničily. A případně vše nafotit.
Samozřejmě, že se vše hezky plánuje a skutečnost by byla možná jiná. Vše záleží na mnoha okolnostech, jak by se celá situace vyvíjela.

Nazdar Bazar

Použil bojové umění Krav Maga…

tencosepta

Vytáhl bych si na něj kapesní pilku a neřešil nějakou nepřiměřenou obranu.

cochee

Pokud by dotyčný zlodějil na cizím majetku, ad odpovědi kolegů. Pokud by zlodějil na mém vlastním, měl by smůlu, šel by plavat do žumpy.