Monny

Co by jste dělali s takovýma penězma?

Vsadil necelý tři stovky a vyhrál přez čtyři miliony.Já nevím ale asi bych z nich nic nemněla,protože bych se zbláznila.

Nejlepší odpověď
BEAES

Domek…byt…dovolená

Další odpovědi
Miroslavst

A teď si vás kúpim všechny :D
Já se taky zbláznil Dj.Ötzi.

mojitek

dal bych se konecne do podnikani a nemusel se porad bat ze se muj sef(ktery se na to misto dostal nevim jak s tim co umi..) blbe vyspi a da mi vale

ReHu

Zas tak moc to není.
1 mil – doplacení hypotéky,
1 mil – rekonstrukce
1 mil – bezpečné auto s nízkou spotřebou
1 mil – investice do pasivního příjmu
a kde je ta obrovská suma ?

hanulka11

no pěknej malej baráček by neuškodil

iq

Zas tolik to není.Já bych si koupil mercedes sls amg gulwing,ale musel bych si jeste malinko pridat. 🙂

verka

No není to moc, ale asi bych jim utla drápky! Nevíte náhodou, je výherce svobodný?

myšpulín

Já bych to dala za bydlení, cestování a zbytek bych dala mým nejbližším, ať si taky pořídí něco hezkého 🙂

led

Asi by som si musela ešte požičať, aby som sa ubránila „žiadateľom o peniaze“

GM

Odcestovala bych na Nový Zéland, asi bych se už nevrátila. Nestálo by mi to za to na tu chvíli.

hanjimka

Telefon na výherce asi neuvádějí,co? Škoda. Myslím,že bych si věděla rady.

Ella

splatila bych hypotéku, koupila si nové auto… není to divná odpověď na 19-cti letou holku? =D