Michal Kole

Co by jste dělali, kdyby někdo zazvonil a já bych stal za dveřma? Pozvali by jste mě dál do bytu,domu nebo mě vyhohodili

Nejlepší odpověď
bolak

Zkusil bych tě zblbnout tím že zaťukám taky a předstíral bych že já jsem venku a ty uvnitř, a že otevřít mi musíš ty. :)

Né teď vážně, pokud by sis sebou přines vlastní kazajku, tak bych tě pustil.

Další odpovědi
briketka10

100% s lahví suchýho Portugala je u mě každý vítán ☺

led

Michale,
ať jste posel špatných a či dobrých správ,
ať halena vaše je žebrácka,
voda nejen k mytí prachu cest,
taky může vést k nabrání nových sil,
u nás vždy hostu dána bude,
neboř člověk člověku člověkem buď…
Hostu, zvanému i nezvanému,
skývu chleba a sklenku vody dáme
Kdo v míru chodí, je u nás výtán,
no zlem hrozících, těch vyženeme

zzzzz

ja bych tě nepozvala, protože nemáme bazén, tak nevím co bys u nás jinýho mohl dělat. 🙂

RyuzakiKate

Kdybys mě dokázal připravit na čtvrtletku z matiky, tak bych ti snad uvařila i čajíček.

Rocker

Udělal bych ti kafe

johana 56

Slušně se chovající návštěva je vždy uvítána a pozvána na kávu,či skleničku.A pokud stojí za dveřmi s kyticí fialových gerber,vyhazovu se bát nemusí.

hanulka11

Myslím, že to nehrozí, tak ani o tom nepřemýšlím , co by …kdyby......

venkovan

Vyhodili rovnou do bazénu. A zamkli ho dokud se nenaučíš plavat a nebo nezmrzneš. Na patologii od nás tě případně odveze soused. Jezdí u kafilérky, takto vezme při cestě.

hanny 2

Zeptala bych se tě,co chceš /s řetězem na dveřích/ a určitě bych ty dveře zase přibouchla,protože tady každou chvíli otravují nějací podvodníci s přepisem energií,takže bych si myslela,že jsi jedním z nich.

Kamionacka09

Svezla bych te mim mercedesem kamionem nekam k bazenu;)

Lyn

Nechala bych rozhodnou svého psa :)

kelley

Když budeš mít přes rameno kytaru, tak si zajamujem 😉 Ale když mi budeš nabízet levnější energii, úžasně výhodné připojení k internetu, případně jediný zaručeně správný výklad Bible, poletíš i s dveřma…

pizlicka

dal do bytu nezvu nikoho ciziho,takze bych te vyslechla,mozna prohodila par slov a slusne se rozloucila.

bolak

hanny 2: ale michal předpokládá že ho znáš, protože už je docela celebrita…

tudíž se podle mně ptá spíš na to, kdybys věděla že je za dveřma on, jestli bys ho pustila :) a na nějakej řetízek bych nespolíhal, v Rakovníku vědí jak se pozvat do bytu, mají velké bytelné nohy které vsunou mezi dveře, a se zbytkem už si poradí ruka šmátralka..

bolak

RyuzakiKate: nedráždi hada, nebo u tebe fakt zazvoní :)