Babsi

Co by jste dělali kdyby jste se nedostali na vysokou?

Zkusili by jste jazykovku, práci v zahraničí nebo něco jiného?

Nejlepší odpověď
Curiosity

Jela bych do zahraničí jako au-pair 🙂 ..já to tak udělala (na dva roky anglie) a paráda 🙂 ..sice mezi učňákem a nástavbou.. ale pak u maturity byla angličtina místo matiky jasná volba!! 😁 DOPORUČUJI! 🙂 ..skvělá zkušenost, spousta zážitků.. a na vysokou se můžeš hlásit kdykoliv znova 😉 ..si teda myslím já..

Další odpovědi
Děda Louda

Zkus to s češtinou. Pak by i ta vysoká škola mohla vyjít. Nejschůdnější se ale v tomto případě jeví tebou navrhovaná varianta: něco jiného.

korbic92

Makal bych ted nekde az do zblbnuti,ale nenervoval bych se tolik jak ve skole:)