Zlatý

Co by jste dělali, kdyby jste přišli domů a 14letá dcera by měla ve Vaší posteli s klukem (15let) a oba by byli nazí?

Jak by jste zasáhli ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Co bych dělala? Po omdlení, zastavení srdce, zrudnutí a záchvatu, nebo až pak?

Další odpovědi:

Bronzový

vzpomněl bych si na své mládí a šel bych pryč,proč jim u toho asistovat - nakonec nedávno naši poslanci navrhovali snížení věkové hranice pro sex na 14 let.Ale oni to třeba ani nedělali.

Přestaň už tady onanovat.

Zlatý

Hodil bych je do vany s napuštěnou vřící vodou!

Pokročilý

Dělal bych,že sem nic neviděl,protože by mi z toho bylo trapně. :D

to zalezi co by to bylo za kluka.. pokud nakej z..d tak bych mu utrhnul p..o :D

No jo hormony - myslím, že bych se tomu snažila předejít a povídala bych si s ní aby věděla a měla důvěru a vše mi řekla. Pokud tak nebylo nedá se nic dělat a při tomto bych se snažila zachovat klid a pak si s dcerou promluvila v klidu a vše ji vysvětlila a dodala bych, že až bude doopravdy si jistá, že chce mít sex (po 15letech samozřejmě) ať mi to poví a já s ní půjdu ke gynekologovi a ona dostane prášky, aby si nezkazila život. Matko chce to důvěru. Je to těžký ale dá se to jen buď v klidu - vím někdy člověk skřípe zuby a drží se co může. Ale vzpomeň si na sebe - promiň to si říkám já sama sobě když přijde u nás doma puberta.

Zlatý

Nemám naštěstí dceru :) ale asi bych se zamyslel, jestli jsem ve výchově něco nepřeskočil :))

Zlatý

Tak to je v klidu - mám postel v boudě pro psa - tam se oba nevejdou (prý když spím, tak je to tak hlasité, že zloději utečou ) .

ukázala bych jim tvou fotku a chlapec by měl nadosmrti problém s erekcí...

Diskuze k otázce

Zlatý

Lucijej

Hned myslíš na nejhorší...........měl by sis uvědomit, že existují praktiky, které se můžou i před patnáctinama......říká se tomu petting ;o)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.