Avatar uživatele
jirka F

Co byste dělali, kdybyste neměli žádné peníze na autobus ani vlak a mobil byste měli úplně vybitý?

Stalo se vám někdy, že jste neměli žádné peníze na autobus ani vlak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3060 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Danina65

Ale božínku, zase jedno dítě, co nevěří, že byly i doby předmobilové… Asi by záleželo na konkrétní situaci, na závažnosti potřeby se dostat z bodu A do bodu B.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Polovinu republiky jsem za komunistů projel stopem.A nepot­řeboval jsem k tomu ani korunu.
Čili nemám peníze, jdu na stopa.
Jak vidím, mládež toto neumí a nepochopí.Nepot­řebovali jsme mobil, vlak, autobus.
A dříve automobilisti byli lepší, stačilo 10 minut čekat a vždy někdo zastavil.Dnes se každý bojí, protože dneska je více grázlů na stopu než tenkrát.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
postcd

půjčit si peníze, jet na černo, zavolat od někoho jiného, jít pěšky/stopem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

no, jelo se načerno, průvodčí jsme občas ukecali ale to bylo za totáče a v mundúru záklaďáka, baby měly pro vojáčky někdy pochopení, jenom jednou nás stará sůva v Olomouci práskla vojenský hlídce no tak jsme vystoupili oknem a zdrhli, inu vojna škola přežití

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Záleží na vzdálenosti. Často jsme chodili několik km (3–8) pěšky, nebo stopem.
Ono vždy nejezdili autobusy a vlaky, jak jsme potřebovali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Jel bych stopem.Zamlada jsem tak cestoval běžně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejel bych nikam!

=============­====================
Žebrat dokáži jen ti, kteří nejsou schopni si vydělat poctivou práci. K takovému aktu bych se nikdy neponížil!

Zdroj: Jsem za vodou, díky KSČ!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Najmul bych si taxi a zaplatil doma.
Tohle se mi stalo, když mi ujel poslední autobus z Jizerek. Pochybuju, že by mi někdo v noci zastavil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nestalo se mi to.
Kdyby se stalo,tak bych něco vyžebral.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Jak píše on, záleží na vzdálenosti a taky na denní době a počasí, například ve dne a za slunečna do 20km bych šel klidně pěšky, pokud by to bylo třeba 100km, šel bych podél silnice se vztyčeným palcem a vyrobil bych si pro jistotu ceduli na záda s nápisem „NEZABIJU VÁS!“, aby věděli že se mně nemusejí bát.

Pokud by to bylo v řádu stovek km, asi bych zvažoval i možnosti jako dojít na ČD a zkusit se s nima domluvit, případně na poliše. Jinak kdybych chtěl bejt vtipnej tak asi takhle > https://ctrlv­.cz/shots/2015/12/04­/m0Xo.png

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

Taky bych jel stopem jenže v téhle době je docela nebezpečné sednout si k někomu koho vůbec neznám.

před 3060 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek