jirka F

Co byste dělali, kdybyste neměli žádné peníze na autobus ani vlak a mobil byste měli úplně vybitý?

Stalo se vám někdy, že jste neměli žádné peníze na autobus ani vlak?

Nejlepší odpověď
Danina65

Ale božínku, zase jedno dítě, co nevěří, že byly i doby předmobilové… Asi by záleželo na konkrétní situaci, na závažnosti potřeby se dostat z bodu A do bodu B.

Další odpovědi
anonym

Polovinu republiky jsem za komunistů projel stopem.A nepot­řeboval jsem k tomu ani korunu.
Čili nemám peníze, jdu na stopa.
Jak vidím, mládež toto neumí a nepochopí.Nepot­řebovali jsme mobil, vlak, autobus.
A dříve automobilisti byli lepší, stačilo 10 minut čekat a vždy někdo zastavil.Dnes se každý bojí, protože dneska je více grázlů na stopu než tenkrát.

postcd

půjčit si peníze, jet na černo, zavolat od někoho jiného, jít pěšky/stopem

lexx

no, jelo se načerno, průvodčí jsme občas ukecali ale to bylo za totáče a v mundúru záklaďáka, baby měly pro vojáčky někdy pochopení, jenom jednou nás stará sůva v Olomouci práskla vojenský hlídce no tak jsme vystoupili oknem a zdrhli, inu vojna škola přežití

cukrar

Záleží na vzdálenosti. Často jsme chodili několik km (3–8) pěšky, nebo stopem.
Ono vždy nejezdili autobusy a vlaky, jak jsme potřebovali.

Rocker

Jel bych stopem.Zamlada jsem tak cestoval běžně.

anonym

Nejel bych nikam!

=============­====================
Žebrat dokáži jen ti, kteří nejsou schopni si vydělat poctivou práci. K takovému aktu bych se nikdy neponížil!

Zdroj: Jsem za vodou, díky KSČ!

Hlada

Najmul bych si taxi a zaplatil doma.
Tohle se mi stalo, když mi ujel poslední autobus z Jizerek. Pochybuju, že by mi někdo v noci zastavil.

anonym

Nestalo se mi to.
Kdyby se stalo,tak bych něco vyžebral.

bolak

Jak píše on, záleží na vzdálenosti a taky na denní době a počasí, například ve dne a za slunečna do 20km bych šel klidně pěšky, pokud by to bylo třeba 100km, šel bych podél silnice se vztyčeným palcem a vyrobil bych si pro jistotu ceduli na záda s nápisem „NEZABIJU VÁS!“, aby věděli že se mně nemusejí bát.

Pokud by to bylo v řádu stovek km, asi bych zvažoval i možnosti jako dojít na ČD a zkusit se s nima domluvit, případně na poliše. Jinak kdybych chtěl bejt vtipnej tak asi takhle > https://ctrlv­.cz/shots/2015/12/04­/m0Xo.png

jirka F

Taky bych jel stopem jenže v téhle době je docela nebezpečné sednout si k někomu koho vůbec neznám.