Avatar uživatele
Louise:3

Co by jste dělali?

Co by jste dělali,kdyby vás podrazila kamarádka,kterou znáte min.6 let?
…podražila mě ‚kamarádka‘ a jsem z toho na dně…je mi to strašně líto,teď,když mám hodně těžký ondobí..
..začala se schválně bavit s holkou,která mi ublížila..
…co bych měla podle vás dělat?
Doplňuji:
redy: ne,mám jich víc.,ale týhle jsem fakt důvěřovala,ale díky všem:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3886 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Jak Vás podrazila? Co se mezi Vámi stalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nejůépe nedělat nic. Čas takové věci upraví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Nedělala bych nic. V životě se to bohužel stává. Najdi se kamarádku, která Ti neublížila. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

bych poznala za 6 let že je to kravka, a už dááávno bych ji vypustila.
na druhou stranu ať se baví ským chce nebo ty máš jen jednu kámošku?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

no za prve bych ji nenazval kamaradkou a za druhe bych to nechal byt ..veci nejsou vzdy takove jak se na prvni pohled zdaji…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

To že někdo navázal hovor s někým koho nemáš ráda ještě nemusí být podraz, nebo to se mají všichni tvý kamarádi naráz přestat bavit s kýmkoliv se zrovna poškorpíš?

Žádný další informace jsi neposkytla takže odpovídám obecně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tomas001cz

Není to náhodou tím, že si našla jinou kamarádku, které si váží víc než tebe? Jestli ano, tak je šance, že se s ní přestane za nějaký ten čas bavit, a tobě třeba odpustí, ale to je jen teorie, nevím jak tě podrazila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Klasický příklad trojúhelníku, který téměř nikdy (čest výjimkám) nefunguje. Ať už je to přátelství, partnerství, manželství, ale i jinde. Děláš si na ni nároky, protože trávila čas hlavně s tebou? To tak u většiny nejlepších, dlouholetých, kamarádek bývá. Pokud to opravdu dělá schválně, tak nedělej scény, většinou se kamarádka vrátí a že takových tahanic už bylo… 🙂 Pokud se jim do toho začneš „montovat“, kamarádka bude mít radost, že tě její zamýšlené chování opravdu rozčiluje a bude to možná i stupňovat.

To máš jako posměváčci, obzvláště u malých dětí. Posmívají se protože chtějí vidět reakci majitele jejich poznámek. Když vidí, že odezva není – tedy vidí ignoraci, obvykle přestanou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

v první řadě se zamysli proč tě podrazila a v jaké věci tě podrazila? máš několik možností jak na to zareágovat a záleží na tobě, jakou reakci vybereš jako adekvátní? Já osobně bych ztratil o tu osobu zájem a hodil bych ji přes palubu. Maximálně bych opětoval pozdrav, ale bych byl ledově chladný na ní. Také záleží na tom, jesli budeš chtít, aby si uvědomila svou chybu. Prostě to v klidu promysli, jestli se opravdu tolik stalo. Jinak nejste ve vztahu, tak nemusíš řešit, že se baví i s jinýma lidma, než jsi ty 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Bedy: nebuď zvědavej :)

před 3886 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek