Louise:3

Co by jste dělali?

Co by jste dělali,kdyby vás podrazila kamarádka,kterou znáte min.6 let?
…podražila mě ‚kamarádka‘ a jsem z toho na dně…je mi to strašně líto,teď,když mám hodně těžký ondobí..
..začala se schválně bavit s holkou,která mi ublížila..
…co bych měla podle vás dělat?
Doplňuji:
redy: ne,mám jich víc.,ale týhle jsem fakt důvěřovala,ale díky všem:)

Nejlepší odpověď
Bedy

Jak Vás podrazila? Co se mezi Vámi stalo.

Další odpovědi
Drap

Nejůépe nedělat nic. Čas takové věci upraví.

marci1

Nedělala bych nic. V životě se to bohužel stává. Najdi se kamarádku, která Ti neublížila. 🙂

redy

bych poznala za 6 let že je to kravka, a už dááávno bych ji vypustila.
na druhou stranu ať se baví ským chce nebo ty máš jen jednu kámošku?

badisko

no za prve bych ji nenazval kamaradkou a za druhe bych to nechal byt ..veci nejsou vzdy takove jak se na prvni pohled zdaji…

bolak

To že někdo navázal hovor s někým koho nemáš ráda ještě nemusí být podraz, nebo to se mají všichni tvý kamarádi naráz přestat bavit s kýmkoliv se zrovna poškorpíš?

Žádný další informace jsi neposkytla takže odpovídám obecně.

Tomas001cz

Není to náhodou tím, že si našla jinou kamarádku, které si váží víc než tebe? Jestli ano, tak je šance, že se s ní přestane za nějaký ten čas bavit, a tobě třeba odpustí, ale to je jen teorie, nevím jak tě podrazila.

WeeBear

Klasický příklad trojúhelníku, který téměř nikdy (čest výjimkám) nefunguje. Ať už je to přátelství, partnerství, manželství, ale i jinde. Děláš si na ni nároky, protože trávila čas hlavně s tebou? To tak u většiny nejlepších, dlouholetých, kamarádek bývá. Pokud to opravdu dělá schválně, tak nedělej scény, většinou se kamarádka vrátí a že takových tahanic už bylo… 🙂 Pokud se jim do toho začneš „montovat“, kamarádka bude mít radost, že tě její zamýšlené chování opravdu rozčiluje a bude to možná i stupňovat.

To máš jako posměváčci, obzvláště u malých dětí. Posmívají se protože chtějí vidět reakci majitele jejich poznámek. Když vidí, že odezva není – tedy vidí ignoraci, obvykle přestanou.

Reezo

v první řadě se zamysli proč tě podrazila a v jaké věci tě podrazila? máš několik možností jak na to zareágovat a záleží na tobě, jakou reakci vybereš jako adekvátní? Já osobně bych ztratil o tu osobu zájem a hodil bych ji přes palubu. Maximálně bych opětoval pozdrav, ale bych byl ledově chladný na ní. Také záleží na tom, jesli budeš chtít, aby si uvědomila svou chybu. Prostě to v klidu promysli, jestli se opravdu tolik stalo. Jinak nejste ve vztahu, tak nemusíš řešit, že se baví i s jinýma lidma, než jsi ty 🙂

bolak

Bedy: nebuď zvědavej :)