Minas

Co by jste chtěli vidět na internetu, ale není to tam ?

Hrozně mě zajíma co lidé chtějí, ale ještě nikdo to neudělal.
Napiště do komentářů to co by jstě chtěli vidět na internetu.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Kdybych věděla, co lidé chtějí a nikdo to ještě neudělal, tak to tady nebudu veřejně prozrazovat.

Další odpovědi
marci1

Spíše bych napsala, co bych tam vidět nechtěla. Vulgarity, zombie, upíry, černou magii, weby anorektiček, sebevrahů ( způsoby sebevraždy ), weby o nenávisti, rasismu, nesnášenlivosti vůči ostatním ap. ☹
A co bych chtěla vidět : více humoru, vtipů, humorných fejetonů ( které také ráda píši ), veselé „příběhy z natáčení“, více optimismu a více životního nadhledu v životě. 🙂

anonym

Mrtvé online,co mi odešli z tohoto světa.....

zjentek

blackout
Jugar, zkus se pořádně mrknout kolem sebe ..nehledej na netu ;o

klumprt

Chtěl bych vídat vždy jen správně použitý podmiňovací způsob. 🙂
A taky více nahotinek.
A koťátek.