Co budou dělat propuštění zaměstnanci NASA, když už nejsou raketoplány?

Jak je zajištěno, aby se tajemnství nedostala do soukromých firme? Podle mě nějaký podepsaný papír o mlčenlivosti nestačí, když firma zaplatí zaměstnanci pokutu

Nejlepší odpověď
fcoop

Určitě je na to pamatováno.Zcela jistě existují mechanizmy a metody,jak zajistit,aby se skutečně tajné „věci“ nedostaly do nevhodných rukou.Zvědavých je jistě spousta a nejsou to jen soukromé firmy.Takové Rusko a Čína........
Záleží i na tom,kdo přijde o práci.Běžný zaměstnanec těžko vyzradí něco zásadního.
A o ty důležité,nemluvě o špičkách, se Amíci postarají.
A to klidně jakkoliv.
Ti ostatní si budou muset práci sehnat.Dovedu si představit,že v „zájmu věci“ jim stát pomůže.Když pro nic jiného,tak proto,že budou jednou zase potřeba.Třeba.