Zlatý

Co budete rodičové dělat až Vám příjde Váše dcera nebo syn s brekem, že v tomto školním roce budou chodit do bazénu ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Michale, nech toho.
Normální lidé a zejména děti se na vodu těší a nemají z ní panický strach jako ty. Ale to si přece uvědomuješ, tak se hloupě neptej na věci, související s tvým úhlavním nepřítelem - vodou :-D.

Další odpovědi:

Zlatý

Nechápu, proč by mělo přijít s brekem ?

Zlatý

Drahý příteli, máme sedmiletého a pětiletého vnuka. Ještě ve čtvrtek se nadšeně čachtali v bazénu u nás na chalupě a i když voda měla pouhých 22 stupňů, nemohli jsme je z vody dostat.
Doplňuji:
ad Syd: No pokud se dítě s bazénem seznámí Vámi popisovaným způsobem, pak je to pro ně určitě šok. My máme dvě dospělé dcery a čtyři vnoučata a všichni do bazénu chodili od školky, takže ani ve škole pak nevznikal žádný problémy. S nejmladšími vnuky dcera chodila plavat už jako s miminy. Díky tomu umí všichni plavat a jsou z nich vodomilové. Vnučky se navíc intenzivně věnují aerobiku a ta mladší je dokonce vícemis ČR v zumbě. Podle mě je to o vztahu dětí ke sportu obecně.

Zlatý

Mám dva kluky, a pokud by k tomu došlo, že by chodili se školou plavat, přivítali by to s nadšením. Jsou totiž normální.
Doplňuji:
Ještě něco - nepamatuju si, že by moji školou povinní kluci řešili jakýkoliv školní problém brekem. No ale pokud to soudíš podle sebe, chápu.

Bronzový

Ve čtvrtý třídě jsem to (s brekem) přetrpěla a v pátý se mnou máma došla k doktorce ať mi napíše uvolnění, ale už nevim čím jí ukecala, jestli jsem to vůbec kdy věděla. :-)

Stříbrný

Syn chodil se školu do bazénu už předloni,nepřišel to domů říct s brekem,ale s nadšením.Jako většina dětí.

Stříbrný

kdyby se mi to stalo, ještě si s ním zajdu do bazénu a ukážu mu, že neni se čeho bát ;)jestli by to nepomohlo, omluvím ho z tama...

Zlatý

Věrohodně je přesvědčíme a zaručíme se, že tam nepotkají tebe.

Pokročilý

Omluvil bych ho z plavani, řekl bych že nemuže plavat.

Zlatý

Koupíme šnorchl.

Pokročilý

Děti nemám, ale chodili jsme taky se školou plavat, ve 2. třídě a popravdě, málem jsem tam chcípla. Byla to pro mě noční můra, večer před tím jsem vždycky brečela a ráno dělala, že je mi zle. Nějak jsem to ale přežila - plavat jsem se nenaučila, ikdyž mě donutili absolvovat i konečný ,,závod". O prázdninách se mnou rodiče chodili do bazénu a ve 3. třídě jsem si vodu zamilovala (pak jsem to dělala i závodně)
Podle mě je lepší dítě s vodou seznámit nejdřív sám, vzít ho na koupák a ukázat mu, že se nemá čeho bát:)

proste by chodil, skolni povinnost.. navic bych ho naucil plavat davno pred tim v detstvi

Diskuze k otázce

Bronzový

Syd

dudu: Kdepak, já před tím už trochu plavat uměla (no, popravdě spíš jenom šlapat vodu). Každopádně nic jsem se tam nenaučila a plavat jsem se stejně musela naučit sama doma, ale rozhodně mi to zošklivili, to je fakt

Zlatý

Lucijej

Michale, děti obvykle uvítají každou možnost, kdy se ulejt z výuky ;o)

Bronzový

Syd

Jak který děti

Bronzový

Syd

dudu: jenže ono je něco jinýho se cachtat na chalupě, než jezdit s nenáviděnýma spolužákama do nenáviděnýho bazénu, kde tě topěj, mrzneš tam, smějou se ti že ti vadí voda do očí, nosu a uší a že nezadržíš dech, fakani kolem tebe kopou a cákaj, nutěj tě skákat do vody když neumíš pořádně plavat, producíruješ se přede všema ve sprše, kde si tě všichni prohlížej a komentujou, a nakonec musíš s mokrejma vlasama (protože na vyfénování nebyl čas ani místo u fénu) (no a když je to v lednu tak je to uplně super) a páchnoucí chlorem a se zvýšenou teplotou a smradlavejma plavkama v sáčku zase nasednout harantama do busu a jet domu.

Zlatý

baghira

V tom případě to ale není jen problém plavání, ale obecně psychický - takhle nenávistně negativní postoj.

Bronzový

Syd

Nenávistně negativní postoj? K čemu z těch negativ konkrétně? Ono jaksi nejde mít pozitivní přístup k negativům.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.