BEAES

Co budete kupovat své drahé polovičce k Valentýnovi?

Budete svátek slavit? Napište pro inspiraci, díky.

Odpovědi
Miroslavst

http://img.ra­dio.cz/pictures/ji­dlo/cukr1x.jpg
nebo
http://obrazky­.joie.cz/data/o­brazky/666_cri­sisset.jpg

Elk

Tohle už sice tadybylo, ale budiž. Valentýn, jakožto osoby mě neznámá a jehož svátek je prřivandovalecký mně vůbec nezajímá. To ať si nechají pro sebe ti, co ho vymysleli. Je to svátek jenom proto, aby se hlupáci více zblbli, obchodníci měli profit z naší ubohosti, protože jetli někoho mám rád a vážím si toho, tak je mi jedno, jestli je Valenýna, nebo 29. února. Média a trh nás chce touto cizineckou anomální oslavou uvrhnout do stejného marazmu, jako bylo MDŽ.

panenka

já mám manžela hodně skromného němu stačí čokoláda a prý lůbanec ode mě, ale asi pudem i s dětma na pizzu.

tom004

Jako dárek k valentýnu koupím manželce květinu a vaječný koňak (jediné pití, které má ráda), ale ne kvůli Valentýnovi. toho zrovna nemusím, ale protože květiny jí kupuji i jan tak, tak proč ne na Valentýna.

kropitko

Jsem na tom podobně jako Elk, přiblblé, přivandrovalé svátky neslavím. Myslím, že příležitostí dát svému miláčkovi dárek mám několikrát do roka a nepotřebuji k tomu mimořádný svátek, který u nás ani nemá co dělat.

kristýnary

Záleží, jak hodně Valentýn prožíváte. My ho slavíme hodně, proto pro sebe vždy chystáme nějaké překvapení. K letošnímu Valentýnu jsem pro sebe a přítele zaplatila wellness pobyt a on mi naopak nechal do práce doručit krásný pugét růží. Našel si rozvoz květin Ostrava https://www.fle­urop.cz/rozvoz-kvetin-ostrava , což mě hodně překvapilo. Vůbec jsem netušila, že něco takového je.