Co budete jíst v tento sváteční den?

Mé dnešní menu:
předkrm kaviár
polévku boršč
hlavní pirožki
desert bliny

…a zapiji to stakanem Belugou.
Děkuji všem, co mi popřejí dobré chutnání.

=============­========================­=========

Tuto otázku jsem vložil záměrně, abych se ujistil, zda opravdu dráždím svým nickem, avatarem a příspěvky jen někoho a jak vidno, vyšlo najevo, že se tak stalo. Ostatním se omlouvám za malý a lživý příspěvek.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Hrachová kaše, uzená krkovička, zelný salát.

Další odpovědi
anonym

Jaký má smysl tato donekonečna opakovaná otázka?

dudu

Dojídáme zbytky ze svatomartinské husy – já třetí stehno a manželka biskupa.

anonym

Já budu mít ohřívané bramboráky, co byly včera k obědu.Upeklo se jich více a zbyly.Takže se to musí dojíst.

Luxx

gulášová polévka s hlívou, bramborový salát, řízek, dezert tiramisu
dnešní den bude v naší rodině spojen s oslavou dědových 70 let, tak proto tak honosný oběd :)

anonym

Já ti dobrého chutnání nepřeji,jelikož se zde opět jen chlubíš,co budeš mít k obědu ty.
Jako člověk nepracující si v této zemi si žiješ opravdu skvostně.
Dolož sem fotografie z tvýho stolu.Jinak tvoje menu je lež.
Já nepovažuji v tento den mít nějaký extra oběd.
Mám hrachovou polévku a bramborové knedle plněné mletým.

gecco

Dobrou chuť…
😉

Já si dám zelňačku a lečo, k večeři asi steak dietní – bez přílohy, jen se zeleninkou…
😉

Muffz

Boj za demokracii muzeme oslavit demokratickym vpustenim dalsich teroristu do eurozony treba, ne jidlem.
Nicmene muj jidelnicek je vajecina s cibuli k snidani, svacina protein, obed 200g hovezi steak se zeleninou, svacina protein, vecere 150g kureci steak se zeleninou.
Krasnych 160g bilkovin, 0g sacharidu.

lexx

instantní polívku z Číny, párky z Polska, chleba z vlastní pekárny made in Indonesia,
italskou hořčici z tržnice…vlastní průmysl, výrobu a potažmo zaměstnanost jsme cíleně a plánovitě zlikvidovali, víte ?

anonym

Další tvoje minela a lež.
Jen,aby jsi získal body.

anonym

Tvůj nick tu nikoho nedráždí,ale tvoje osoba ano.

anonym

Milý Jugare, tady je poznat vše nejhorší, co se v tobě nachází. Děkuji ti za účast v mém průzkumu, kde jsi byl jediný, který…ˇ*

*… doplň sám!

anonym

dudu (třetí stehno): doufám, že ne z jediné husy :D

A jinak dobrou chuť.

Luxx

taky mě to napadlo.. to by musela být husa z Černobylu :D

briketka10

dudu s manželkou mohl koupit ty husy přeci dvě :))
_____________­__________
Já barbakane měla čočku s párečkem a okurčičkou
zítra si ji dám zase s vajíčkem mám ji moc ráda :))

anonym

Jugare, přečti si do které kategorie jsem vložil otázku! Já ti to raději připomenu: do „restaurace“ a protože se taková v mé blízkosti nachází, tak ji navštívím. Ano, žiji si skvěle, ale díky financí, které jsem vydělal, jak před rokem 1987, tak i později. Není má chyba, že naříkáš nad nedostatkem financí, když je neumíš vydělat. Požádej rodiče, aby ti přispěli ze svého důchodu, z důchodu, na který jsem i já přispíval, když jsem byl výdělečně činný prostřednictví daní. A dnes mi to v solidaritě vrací jiní, ale od tebe toho mnoho nedostanu.

anonym

Ty jako zedník či poživatel bůčku sis ty koruny fakt vydělal,to ti věřím,ale ty fotky sem stejně nedá,protože na to nemáš.

anonym

Návštěva restaurace nevylučuje poskytnutí fotografie. takže i já se připojuji k výzvě.