hanny 2

Co budete dělat tento krásný/co se týká počasí/víkend?

Nejlepší odpověď
Andělé

Děti dnes do neděle odjely,tak jsem byla s kamarádkou na delší pěší tůře,piknik v trávě…úžasný.. a zítra jdu s jinou kamarádkou znova…
V neděli dětem připravím mnamky a pak spolu půjdem na cyklostezku…:-)

Další odpovědi
mosoj

Zítra razím na Šumavu s foťákem a batohem a budu se kochat začínajícím podzimem.

ten který je

Jdu bohužel pracovat.Nebo bohudík?:-)V každém případě vám všem co nemusíte do práce v dobrém slova smyslu závidím.:-)

iceT

My s přítelem máme na zítra naplánovaný výlet na svatý Kopeček,pojedeme se podívat na zvířátka.

Deli

Dnes vyrážíme do ZOO, zítra chci pracovat na zahradě – podzimní práce.

ten který je

Mosoji jako malý kluk jsem jezdil hodně za tetou na Špičák a na Hojsovu Stráž.Šumava je nejkrásnější na podzim.

mosoj

Ona je krásná v každém ročním období, ale ten podzim je jaksi nejbarevnější.
Beru to přes Zelenou Lhotu, Hojsovku, Špičák, Železnou Rudu, vojenský újezd do Prášil a odtud na Stachy a Zadov a skončím ve Vimperku. Krásná je také Volary, Trojmezí a Lipensko, ale tam se již nedostanu.
Mam také nějaké podnikatelské záměry během svého putování.

mosoj

Jo a to v té práci znám. 2/3 života jsem pracoval v nepřetržitém provozu. Někde jsem to tady na sebe také práskl.

ten který je

Tak výletu zdar!