Elile

Co budete dělat o víkendu?

Doplňuji:
Kole: Co tím jako naznačuješ? Ano, chtěla jsem inspiraci, ne zakládat chat, diskuzi..

Nejlepší odpověď
tom004

Odpočívat u vody na Lipně a chytat ryby.

Další odpovědi
iceT

Určitě se nebudu nudit…

anonym

Pojedu domů. Po třech týdnech mne tam nejspíš bude čekat dost práce.
Nejvíc jsem zvědavá, jak přežily mou dovolenou kytky.

alexandra

Odhrnovat sníh.

bolak

Pokusím se vyhledat nějaké jeptišky, mám na ně totiž spoustu zvídavých otázek.

kamila44444

Pojedem na do Brna na Československo má talent s kamarádkou :) – bude zpívat a ještě půjdu na koně pomáhat.. snad budem jezdit.

Michal Kole

Chtěl bych dělat na jednom webu, ale jestli se přinutím to teda nevím.
Doplňuji:
Co budeš dělt ty ellie ? Půjdeš do bazénu se učit plavat ?

led

chatovacia – pokecová – otázka patrí do zábavy.
Alebo snáď potrebujete poradiť, čo robiť cez víkend?

Damiana

Teď jsme byli „do foroty“ šest hodin na plovče, jestli se splní deštivé předpovědi, tak by se to „slunce v těle“ mohlo hodit. Jsem rudá jako rak, tak se budu snažit zbronzovatět. 🙂
Nás s mužem počasí nezvyklá. Určitě vyrazíme tancovat a pak na nějakou dobrou mňamku. V neděli – pokud bude fakt zima, pravděpodobně navštívíme wellnes. Tohle je můj scénář, ale možná, že milý má pro mě připravený jiný, vždycky mě nečekaně překvapí. 🙂

dudu

Před chvílí jsme se coby mladí penzisté navrátili z chalupy. Zde máme „oďobáno“ a zalito všechno nezbytné. Zítra budu luxovat byt, paní provede „velký úklid“ v baráku a bude něco vařit, neboť v neděli pojede za svým letitým taťkou. Pak podle počasí a nálady, nejspíše už v úterý odjedeme zpět na venkov.

tak zitra asi pujdu na bazen 🙂
a jinak pak budu doma ,když maj být ty bouřky.. („ja se nebojim“) :D!! :(