Mili @

Co budete dělat o víkendu?

Čekají se třeskuté mrazy…
brrrrrr.....
Doplňuji:
a já si nevšimla, že už se na to někdo ptal…

Nejlepší odpověď
panenka

Budu péct perníčky,linecké ,slané pečivo,uklízet, popijet teplý čaj až tohle vše dodělám pak si pudu chvíli odpočinout k televizi a v Neděli mě to čeká nanovo u tchýně

Další odpovědi
hanulka11

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/o-vykendu-maji-prij-mrazi-mate-uz-neco-naplanovany-na-sobotu-a-nedeli

ten který je

Měl jsem v plánu oddávat se nízkým pudům,ale i v bytě mám zimu a navíc ty mrazy venku snad nedovolí aby…:-D