Marsyas

Co budete dělat o Váncích? A účastníte se vánočního shonu už teď, v listopadu?

Já si s přítelkyní lehnu do postele, pustíme si film, vezmeme malé sestry sáňkovat, postavíme sněhuláka, dáme si svařák s hodně skořice a budeme Vánoce vesele ignorovat.

Odpovědi
Jahoda

😁 Já mám tedy plán jiný – dopoledne objedu rodinu a přátele, odpoledne se budu chvíli dívat na TV, v cca 16:00 – 17:00hod. připravím na misky cukroví, nachystám sváteční stůl, později usmažím řízky, převléknu se, pustím koledy a rozbalíme si dárečky, připijeme si šampaňským. Kouknu se na TV a možná pojedu opět za rodinkou. 🙂

Mili @

Já mám vánoce ráda, ale milovala jsem je, když byly děti malé.
Když viděly stromeček, dárečky…
Teď v listopadu vánoce ale neřeším, času dost v prosinci!