HelpMine

Co budete dělat na jaře a v létě ?

Nejlepší odpověď
anonym

Na jaře i v létě budu stále dělat to co mě baví a živí,jen k tomu bude lepší počasí a bude mě zdržovat víc návštěv.A na podzim a v zimě na to budu ráda vzpomínat :D

Další odpovědi
anonym

Užívat si nejdřív jara a potom léta.

aramah

Nic závratného,budu si dělat to, co mne napadne.
Ostatně jako celý rok.
Určitě pojedu k moři ale kam,to nevím,chovám se impulzivně nechám se překvapit,co ze mne vyleze…:)))

hanulka11

Užívat si krásné dny , zpočátku hlavně prací to proto abych si pak mohla užívat …pohodu ,sluníčko,moříčko a objevovat nové krásy mého milovaného … však vy víte čeho......také krásné chvíle na zahrádce mezi svými kytičkami ,prostě žít naplno každý den ......