Co budete dělat dnešní noc?

Já se budu učit, neboť je po právě po pololetí a učitelé mají tendenci psát hromadu testíků.

Nejlepší odpověď
kapka

Nezávidim :P Budu spát. :)

Další odpovědi
briketka10

po třech probdělých nocích u filmů
jejich stahování a sledování mám oči,
jak balónky, tak se s velkou chutí
zabalím do peřin a půjdu spát vedle
mě spí taky můj vrnící kočičák Ufík 😁

učení Ti nezávidím ani za mák : /

Rocker

Budu spát jako každou noc.A ráno jdu taky do školy:-)

quentos

Celou jsem ji pěkně prospal.
Proč se učit, když ty testíky (podle doplnění otázky) budou psát učitelé? ;{)>

Magix.cz

Víno s colou, TV kulisa, kočku na klíně u nouťasu :) Přeji Ti úspěšné testy :) třeba se Ti ty znalosti jednou hodí, ani nevíš..

jáára

no, já něco lisoval celou noc. teď mám víkend

Adam R

Asi to bude znít divně, ale půjdu spát. Za hodinku už nebudu vědět o ničem a toto nevědomí potrvá čtvrtinu otočky Země kolem své osy. Ale najdou se i dětičky, které jdou teď před půlnocí (našeho času) do školy: http://ichiji­ku7.aa0.netvo­lante.jp:8080/vi­ewer/live/ja/li­ve.html

LeVovič

budu natáčet videa pro své fanoušky, jako většinu nocí, protože v noci je absolutní klid a nikdo mě nebude rušit (ať už na skypu, a nebo pošťák zvonkem), ale tobě rozhodně nezávidím, každopádně přeji dobré výsledky v testech :)