Co budete dělat,až budete zlatí??

Tahle,nebo jí podobná otázka tu už padla,ale mě by zajímalo,jestli,až dosáhnete zlaté příčky,přestanete na Odpovědi chodit?,,,,proč mě to napadlo?? Podle mého to většina lidí tady,bere pořád jako nějakou hru,až jí dohrají,tak končí…klasická arkáda,aspoň mě to tak přijde. Když jsem sem před třema měsíci zabrouzdala,tak musím říct,že jsem do té doby nic podobného,na takové úrovni na internetu nepoznala. Uznávám,pak mě to chytlo,celý můj život se točí okolo toho,někomu pomoci,tady jsem našla uplatnění a nemusím ani vylézt z domu. Prostě bych chtěla vědět,ale upřímně,proč tady na odpovědích odpovídáte,berete to jako poslání?Nebo jak jste na tom? Kdo nechce odpovídat upřímně,tak ať se na to rovnou vykašle…
Doplňuji:
Jsem ráda,že se k tomu stavíte takhle,už mi došly zase bodíky,dnes jsem se tak rozčílila,že už toho pro dnešek nechám. Děkuji vám všem za odpovědi,zítra vás doboduji,teď se jdu uklidnit,manžel mě pozval na pivko. jinak,,,,milujte se a množte se,neseďte pořád u toho počítače. Mám vás ráda,samozřejmě,že ne všechny,ti co se jich to týká vědí,,,,,pa. Do zítřka se snad uklidním. Pro administrátory,sa­kra už mi nic nemažte,jsou tu horší odpovědi......čus

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě se budu opakovat. Když jsem náhodou na tuto stránku narazila, vůbec jsem netušila, že si ji oblíbím. Těšilo mě, když jsem někomu poradila. Sice jsem se často nedověděla, zda moje odpověď byla užitečná. Nedá mně to, abych se nezmínila o tom, že mně vadilo znevažování správných odpovědí červenými palci, bodování oblíbenců. Tedy i za méně vyčerpávající odpověď někdo nadělil bod. Zkrátka nespravedlnost.
Nešlo o body, protože jsem mnohokrát odpovídala anonymům, kteří stejně nebodovali. Proto mě potěšilo, když mně mnozí poslali poděkování na mail.

Stále si říkám, že v nejlepším se má přestat. Proto nevím, zda znova neodejdu. Ale rozhodnutí o mém odchodu zatím „brzdí“ někteří jedinci, jejichž odpovědí, otázek i objektivního hodnocení si cením. Možná kdyby se nebodovalo, zmizela by i nepřízeň jiných uživatelů.
Stejně jako Kropítko i já jsem se vždy snažila druhým vyhovět, i když čas od času jsem na svou nezištnost doplácela.
Jednou jsi nic, jednou jsi král…
Doplňuji:
Quentosi, i mě vede snaha pomoci, také se o to snažím především v té oblasti, k níž mám vztah. Ale přiznávám, že neobjektivní hodnocení mně vadí. Lepší žádné než nespravedlivé.

Další odpovědi
ten který je

Já bych se chtěl ptát i nadále.Podle mého názoru provází zvědavost a touha po poznání člověka celý život.Jsem také rád když někomu moje rada udělá dobrou službu.A vůbec lidé jsou tu fajn a pomáhají si,což je dnes skoro neobvyklé.Mne už nebaví zajít ani mezi známé na pivo,tam se to furt hádá… 🙂

vagra

Mám dojem,že od doby,kdy jsem na tuto stránku narazil,jsem každý den obohacován mnoha informacemi.
Pátráním po odpovědích,jsem se zdokonalil v práci s internetem a jsem rád,když někomu moje snaha pomůže.To je taky odpověď na dotazy typu-co z toho máš.
Člověk by neměl dělat jenom věci,ze kterých něco má.Jsem rád,že tady s vámi mohu být a považuji některé z vás,za moudré přátele.I když o tom nevíte.
A body?Příjemné ocenění.

quentos

proč bych přestával? jsem tu, abych pomáhal druhým, a ne pro body.

anonym

Dost mě zaujal nesporný fakt,totiž, že čím déle tady „jsem“,tím víc si se zájmem uvědomuji
a poznávám jednotlivce a nevyhnutelně si dělám obrázek(ky).Každý reaguje na něco trochu jinak,ptá se na něco jiného,prostě – projevuje se.Taková parafráze řeči těla.
Odpovídám jednoduše tehdy,když mám dojem,že mně zato stojí odpovědět.Takže malý,povýšený sobec?
A je fakt,že se i něco dozvím.A vcelku rád pomohu,když to jde.
Tak nějak- jenom proboha – žádné poslání.

Lucimia

Jsem ráda, že mohu někomu pomoci. Když nevím odpověď, tak ji nechám někomu, kdo tomu rozumí. Nehoním se za body… Také tomu odpovídají mé body, které nejsou nikterak závratné.

ReHu

No.....já budu dělat pořád totéž.......brou­zdat po Odpovědích 🙂.
Přece jen se tu něco dovím. A za čas to bude stejné…nebo si myslíš, že už tu nebude touha po vědění či pomoci?

Když tu z-p neagituje, je to tu fajn 🙂.

panenka

Budu pomáhat i nadále.

člověk

POJDEŠ NA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ A TAM DOSTANEŠ OD HLAVNÍHO LAMPÁŘE PUSU

oskar

To,už pujdu do důchodu.

Jahoda

Mně chybí do Zltaého ještě daleko, ale až zlatá budu, budu tu i nadále. Budu se snažit radit lidem a to i v tom případě, že budu zlatá. Tato kategorie na tom nic nemění a já na Odpovědích zůstanu věrná dále 🙂

jiri2105

Já bych odpověděl jednou mojí starší otázkou. Položil jsem jí týden po registraci na odpovědi.cz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-maji-zeny-radost-z-odpovedi-cz

kupkina

Upřímně: můžeme se brát vůbec vážně?

kropitko

bubco,jo s tím posláním jsem to přehnala,já jen nenašla lepší výraz,ve své tupé makovičce. Nevím jak to říct…prostě je mi fajn,že mohu pomáhat. Čus,ale už fakt mažu.