Frogman

Co budeme pít, až dojde voda?

My se toho asi už nedožijeme, ale co budou dělat další generace, až voda opravdu dojde?
_____
http://tn.nova­.cz/clanek/zpra­vy/zahranici/doj­de-lidstvu-voda-anglie-uz-ji-ma-nedostatek-jak-je-na-tom-cesko.html

Nejlepší odpověď
gecco

Nesmíš novácká zpravodajství tak moc prožívat…
😉
Ale to, že pitná voda se stane v budoucnu velmi drahou je fakt, musíme se naučit ji:

  • lépe využívat
  • méně spotřebovávat

___
Dneska je voda – i u nás, velmi levná a z toho důvodu si jí dovolíme neuvěřitelně plýtvat…
😉

Další odpovědi
anonym

No jo, odkaz na NOVU. Bez komentáře!

AmazedWolf

Myslím že se lidi vyzabíjej sami a dřív než dojde voda.

Agneta

U nás v Evropě voda „nedojde“, ale tam někde jinde asi ano:D

mosoj

To nebude trvat generace.

Arachis, máš vůbec představu kolik vody je třeba pro život, průmysl a zemědělství ? To není jenom Cola .

marci1

Pokud by se to někdy opravdu stalo, tak až dojde voda, nebudeme pít nic, protože tu už za krátký čas nebudeme. V oblasti, kde žiji, jsme byli ubezpečeni odborníkem, že zásoby vody máme na 2,5 roku (pokud nebude pršet). 🙂

arachis

Klidek,ještě existuje odsolování mořské vody. Není to 100% a je to drahé,ale bylo by to řešení.

lexx

stáhneme z Kuperová pásma za orbitem Pluta nějakou větší kometu, je z ledu…

Pety2015

Myslím, že voda úplně nedojde, že spíš si ji budme muset čistit nějakým takovým přístorojem https://sarto­rius.cz/katego­rie-produktu/priprava-ciste-vody/

Matejsek

rum..:D

mosol

Barbakane, to je obrat o 180 stupňů hodný mistra. Takže dnes je to odkaz na Novu, tedy špatně, ale tady jsi tomu bezmezně věřil.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-kolik-vyuzivate-kapacitu-mozku-a-mate-ho-vubec