Avatar uživatele
anonym

Co budem dělat s tím našim státem lidi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Vlk-Gabriela před 4550 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Myslím že je ještě příliš dobře. Pořád to nějak jde i když to mnohdy nestojí za nic. Až znovu lidem dojde trpělivost vyrazí do ulic. Bohuýel, já se toho už zřejmě nedožiji.
Doplňuji:
Tak vám budu věřit. Děkuji za naději

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
láďa1

Anonyme zeptej se těch lidí co křičeli hurá nová strana top a večka-čekali změnu???a je to tady......

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rosinka

Já si myslím, že se toho Drap dožije!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co by,budeme platit těm nenažrancům (státu)stále více a opačná strana nenažranců (zaměstnavatelé) nám budou platit méně! Ale Drape,ty i já se toho určitě dožijeme!

P.S Jedině kdyby mě kleplo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Nebude to trvat tak dlouho, odhad rok – dva. Nová revoluce je za dveřmi. Celosvětová. Jestli se něco změní k lepšímu o tom pochybuji, žádná dříve to nedokázala, přinesly jenom nové formy zbidačování. Tedy beznaděj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Nic.
Čekat na nějaký pokyn nemá smysl. Každá z nás může každý den něco ve prospěch pozitivního vývoje našeho státu udělat. Kdy jsi se naposledy pokusil zajít na veřejné zasedání obce a říci tam svůj názor na nějaký problém, případně když odpověď z obce je vyhýbavá, tak se snažit dostat odpově´d kvalitní.
Kdy naposledy jsi řekl nebo napsal svému poslanci či zastupiteli, že jsi ho volil, tedy, že od něj žádáš pořádnou práci a ne mlžení?
Pokud čekáme na Blanické rytíře, tak jen si budeme každý večer nalhávat do polštáře, že to za nás někdo změní k lepšímu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Čichám, čichám závan komunistických manýrů a propagandy. Prosím nestrašit a být vděčný za každý nový den ve stávající podobě. Přes všechnu svoloč a na rozdíl od širokého okolí byl naší republice dokonce o dva stupně zvýšen rating, zatím klesá nezaměstnanost a víme poměrně přesně co můžeme očekávat od našich politiků. „Zítra“ sice bude o něco hůře, ale snad nás sociální nepokoje většího rozsahu nečekají. Zato v jižních částech Evropy to bohužel mají téměř jisté. Měli bychom se pomalu začínat modlit, protože tam poteče krev a budou hořet ulice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vlk-Gabriela

Osobně se mi v Čechách líbí a nic bych neměnila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek