Co budem dělat s tím našim státem lidi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Myslím že je ještě příliš dobře. Pořád to nějak jde i když to mnohdy nestojí za nic. Až znovu lidem dojde trpělivost vyrazí do ulic. Bohuýel, já se toho už zřejmě nedožiji.
Doplňuji:
Tak vám budu věřit. Děkuji za naději

Další odpovědi:

Pokročilý

Anonyme zeptej se těch lidí co křičeli hurá nová strana top a večka-čekali změnu???a je to tady......

Bronzový

Já si myslím, že se toho Drap dožije!!

Zlatý

Co by,budeme platit těm nenažrancům (státu)stále více a opačná strana nenažranců (zaměstnavatelé) nám budou platit méně! Ale Drape,ty i já se toho určitě dožijeme!

P.S Jedině kdyby mě kleplo!

Stříbrný

Nebude to trvat tak dlouho, odhad rok - dva. Nová revoluce je za dveřmi. Celosvětová. Jestli se něco změní k lepšímu o tom pochybuji, žádná dříve to nedokázala, přinesly jenom nové formy zbidačování. Tedy beznaděj.

Zlatý

Nic.
Čekat na nějaký pokyn nemá smysl. Každá z nás může každý den něco ve prospěch pozitivního vývoje našeho státu udělat. Kdy jsi se naposledy pokusil zajít na veřejné zasedání obce a říci tam svůj názor na nějaký problém, případně když odpověď z obce je vyhýbavá, tak se snažit dostat odpově´d kvalitní.
Kdy naposledy jsi řekl nebo napsal svému poslanci či zastupiteli, že jsi ho volil, tedy, že od něj žádáš pořádnou práci a ne mlžení?
Pokud čekáme na Blanické rytíře, tak jen si budeme každý večer nalhávat do polštáře, že to za nás někdo změní k lepšímu.

Zlatý

Čichám, čichám závan komunistických manýrů a propagandy. Prosím nestrašit a být vděčný za každý nový den ve stávající podobě. Přes všechnu svoloč a na rozdíl od širokého okolí byl naší republice dokonce o dva stupně zvýšen rating, zatím klesá nezaměstnanost a víme poměrně přesně co můžeme očekávat od našich politiků. "Zítra" sice bude o něco hůře, ale snad nás sociální nepokoje většího rozsahu nečekají. Zato v jižních částech Evropy to bohužel mají téměř jisté. Měli bychom se pomalu začínat modlit, protože tam poteče krev a budou hořet ulice.

Pokročilý

Osobně se mi v Čechách líbí a nic bych neměnila.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.