huxa

Co bude dle vás na letošním slavíku krásného?

V 2012 se Landa přejmenoval na Žita, v 2013 diskva­lifikovali bez nějakého odůvodnění lidem zvoleného Řezníka, co bude letos? Podpálí Kluse a nebo dojde zhulený Gotťák? Co si myslíte?

Nejlepší odpověď
klumprt

Bude to trapné, jako obvykle.

Další odpovědi
marci1

Konec. 🙂

setapouch

Netuším, toto jde zcela mimo mě.
Doplňuji:
mne

Rocker

Slavíka jsem neviděl už asi 20 let,je to trapný,stejně jako různé Miss.Zase vyhraje Karel a zase bude tvrdit,jak to nečekal.

PetrXY

Krásné by bylo, kdyby konečně K. Gott přišel k rozumu, a té frašky, co je jistě pod jeho úroveň, by se jí nezúčastnil. Ale na to je zřejmě moc slušný.

jinsun

není slavík náhodou zrušený?

anonym

ž se tam slezou kmotři a zbohatlíci......