pepe88

Co baštit, když nechci užívat chemii na posilování (fitness)?

Snad to jde i bez toho, že by se člověk voddělal.

Původní neotázka
CO BAŠTIT KDYŽ NECHCI UŽÍVAT CHEMII NA POSILOVANI ((FITNESS))

Při zadávání otázky se vám určitě objevilo:
VELKÁ PÍSMENA u nás zrovna nefrčí, tak prosím pusťte prst ze Shiftu nebo vypněte Caps Lock.

Navíc to vyjadřuje, že na někoho křičíte.

Nejlepší odpověď
BlurryFace

Bílkoviny 🙂 maso, tvaroh a tak 🙂

Další odpovědi
Tw!st

proteinové nápoje nejlépe. z běžné stravy maso, vajíčka, ořechy. s tou chemií nevím co přesně máte na mysli, steroidy a peptidy pro začínající sportovce snad nikdo nedoporučuje.

RyuzakiKate

Kromě již řečeného samozřejmě hlavně luštěniny (kombinovat s obilovinami). Hodně zeleniny, ovoce, správně ořechy a vejce, různá semínka apod.

anonym

Touto otázkou dáváte jasně najevo, že nemáte ponětí jak by se měl člověk stravovat.

Musíte mít dostatek bílkovin, sacharidů, tuků, minerálů a vitamínů. Kde je seberete, je už víceméně jedno.
„Věčně omývané“ potraviny pro posilování jsou: jakékoli maso, vejce, rýže, zelenina (a zároveň méně ovoce-ale také nějaké), zejména špenát, brokolice, zelí.