dudu

Co asi vyplývá z následujícího sdělení?

Matrace se nadívají, tabu padají
Hodně z toho, co se bude s eurem dít, se teď rozhodne o víkendovém summitu EU a na jeho pokračování příští týden. I někteří zkušení investoři už přitom nad schopností politiků najít řešení lámou hůl.
„Letos se poprvé chystám vybrat peníze na rok života a pronajmout si bezpečnostní schránku,“ přiznal na serveru Investicniweb investiční bankéř s dvacetiletou praxí v Londýně a Praze Tomáš Michálek. V jaké měně si peníze nechá vyplatit, ale nenapsal.....

Jde o výňatek z článku z dnešního dne publikovaného pod názvem:
Extrémně ošklivý konec eura? Titanik EU uhýbá ledovci.
Karel Toman

Nejlepší odpověď
led

Pán bankár nemusí mať strach, tento rok sa ešte € nezrúti. Gréci pomôžu :D.
Je pravda, prognóza na budúcu rok počíta s poklesom € a USD, ale nebude to až na jeho zrútenie. Ale netešme sa, nikdo, aj národné meny sú veľmi závisle na kurze týchto dvoch mien. Aj české firmy, ktoré pracujú so zahraničnými menami a tovarom, prípadne vyvážajú domáce výrobky, toto veľmi pocítia vo svojom účtovníctve. Následne aj bežní spotrebitelia.

Další odpovědi
hanulka11

líp nebude – to víme a co se dá ještě roz…t tak se roz…e