Avatar uživatele
hanjimka

Co a jak uvařím v troubě?

Přestal mi fungovat sporák a jede mi jen el.trouba.Elek­trikář má čas až v pondělí.Můžete mi prosím poradit co a jak lze vařit v troubě.Dnes jsem dělala kuř.křídla pečené na rýži a je to fajn,jenže víkend je na krku.Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, Jahoda, Radak před 4815 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Francouzské brambory,lasag­ně,rizoto,kotle­ty na šlehačce s bramborem,prostě veškeré masíčko s bramborem.To sladký,jako semlbába na víkend asi ne,že?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

v troubě můžeš dělat např:Zapečené brambory,pečené maso s opečenýma bramborama,pečená sekaná,a když mám velkou návštěvu tak si na plech dám olej na rozpálený olej řízky a ty řízky podávám hranolkama které dělám taky v troubě

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Moje oblíbenosti:

  • zapíkaný těstoviny se sýrem, šunkou, brokolicí, zeleninou (čímkoli, co se doma najde a co rodina sní :)
  • pečený brambory ve slupce (jen umýt a rozkrájet a šup na plech) + pár kousků masa
  • pizzaaaaaaaaaa! :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Angela2713

Olej nebo máslo,kuřecí maso,zelenina,ko­ření..půl hodinky zapect.Na to brambory na plátky,zalít smetanou,dokořenit a dopéct.Rychlé a dobré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

V troubě můžete stejně dobře uvařit, nejen péci,např.: omáčky,polévky ap.Protože i ta nejobyčejnější el.trouba má horní a spodní spirálu.Použijte spodní.Trošku problém je s mícháním,třeba při provařování mouky,ale dá se to zvládnout.Má to i své výhody.Při vaření je trouba uzavřena a udržuje si vnitřní vlhkost,takže pomáhá při dušení ap.Mám to vyzkoušené a např.:rajskou omáčku vařím už dlouho právě v troubě.A pokud náhodou máte ve sporáku troubu s větrákem,tak to už je úplně bez problémů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek