Bronzový

Co a jak uvařím v troubě?

Přestal mi fungovat sporák a jede mi jen el.trouba.Elektrikář má čas až v pondělí.Můžete mi prosím poradit co a jak lze vařit v troubě.Dnes jsem dělala kuř.křídla pečené na rýži a je to fajn,jenže víkend je na krku.Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Francouzské brambory, lasagně, rizoto, kotlety na šlehačce s bramborem,prostě veškeré masíčko s bramborem.To sladký,jako semlbába na víkend asi ne,že?

Další odpovědi:

Zlatý

v troubě můžeš dělat např:Zapečené brambory,pečené maso s opečenýma bramborama,pečená sekaná,a když mám velkou návštěvu tak si na plech dám olej na rozpálený olej řízky a ty řízky podávám hranolkama které dělám taky v troubě

Zlatý

Moje oblíbenosti:
- zapíkaný těstoviny se sýrem, šunkou, brokolicí, zeleninou (čímkoli, co se doma najde a co rodina sní :)
- pečený brambory ve slupce (jen umýt a rozkrájet a šup na plech) + pár kousků masa
- pizzaaaaaaaaaa! :o)

Pokročilý

Olej nebo máslo,kuřecí maso,zelenina,koření..půl hodinky zapect.Na to brambory na plátky,zalít smetanou,dokořenit a dopéct.Rychlé a dobré.

Zlatý

V troubě můžete stejně dobře uvařit, nejen péci,např.: omáčky,polévky ap.Protože i ta nejobyčejnější el.trouba má horní a spodní spirálu.Použijte spodní.Trošku problém je s mícháním,třeba při provařování mouky,ale dá se to zvládnout.Má to i své výhody.Při vaření je trouba uzavřena a udržuje si vnitřní vlhkost,takže pomáhá při dušení ap.Mám to vyzkoušené a např.:rajskou omáčku vařím už dlouho právě v troubě.A pokud náhodou máte ve sporáku troubu s větrákem,tak to už je úplně bez problémů.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 842
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.