Avatar uživatele
anonym

Čmouhy na plovoucí podlaze

Prosím o radu a pomoc, jak se zbavit čmouh na plovoucí podlaze? Mám takovou tu hladkou, bez drážek, ale i po vytření prostředkem na plovoučky, zůstane taková politura a jak tam chodíme v ponožkách, tak je vidět kdejaká ťapka. A i vytřená podlaha vypadá jak mazanice. Děkuji za radu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 5083 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
atriplex

Já vytírám podlahu jen vodou se saponátem. Dřív jsem používal i nějaký ten přípravek s voskem, ale právě po něm byly ty šmouhy. Jinak je jasné, že na boso se po plovoucí podlaze chodit nedá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Amaranth

skus obyčejnou vodu s kapkou jaru nebo s trochu savem,zbavuje to skvrn a plovoucí podlaha se po tom krásně leskne

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Saurus

Řeším stejný problém, všude čmouhy, stopy a „ťapky“. Můj malý syn mi tady lozí po čtyřech a slintá, takže pořád utírám všelijaké fleky. S tím se nic moc dělat nedá, vytírám čistou vodou s jarem a podlaha se vždycky na chvíli leskne, ale netrvá to dlouho. Řešením je možná ne moc světla a koberec aby to nebylo tak vidět 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MIRANEK

Udělejte čmouhy po celé podlaze,pěkně rovnoměrně,nejlíp na koso ať to ezky ukáže. Vůbec by jsem to nečistil!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek