Čmouhy na plovoucí podlaze

Prosím o radu a pomoc, jak se zbavit čmouh na plovoucí podlaze? Mám takovou tu hladkou, bez drážek, ale i po vytření prostředkem na plovoučky, zůstane taková politura a jak tam chodíme v ponožkách, tak je vidět kdejaká ťapka. A i vytřená podlaha vypadá jak mazanice. Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
atriplex

Já vytírám podlahu jen vodou se saponátem. Dřív jsem používal i nějaký ten přípravek s voskem, ale právě po něm byly ty šmouhy. Jinak je jasné, že na boso se po plovoucí podlaze chodit nedá.

Další odpovědi
Amaranth

skus obyčejnou vodu s kapkou jaru nebo s trochu savem,zbavuje to skvrn a plovoucí podlaha se po tom krásně leskne

Saurus

Řeším stejný problém, všude čmouhy, stopy a „ťapky“. Můj malý syn mi tady lozí po čtyřech a slintá, takže pořád utírám všelijaké fleky. S tím se nic moc dělat nedá, vytírám čistou vodou s jarem a podlaha se vždycky na chvíli leskne, ale netrvá to dlouho. Řešením je možná ne moc světla a koberec aby to nebylo tak vidět 😁

MIRANEK

Udělejte čmouhy po celé podlaze,pěkně rovnoměrně,nejlíp na koso ať to ezky ukáže. Vůbec by jsem to nečistil!!!