Klarzma

Clipy do vlasů (prodlužování)

Ahojte, nedávno jsem byla u kadeřnice a celá nadčená jsme si nechala zkrátit vlasy. Bohužel mi to, drahá slečna kadeřnice, vzala mnohem víc, než jsem si představovala. Proto jsem se rozhodla, že bych si koupila takový ty clip připínací vlasy. Máte s tím někdo zkušenosti? Popřípadě kde se dají nějaké kvalitní vlasy sehnat? 🙂

Odpovědi
Damiana

Omyl led:-) Lze sehnat pravé vlasy úplně bez problémů. Clip in vlasy jsou vyráběny z lidských vlasů v rémy kvalitě. Obvykle se prodávají v hustotě 105– 230g podle požadované délky. (Jen se musí nakupovat u renomovaných prodejců.)
Mám několik setů a jsem spokojená – jsou perfektní na rychlou změnu účesu, k zahuštění nebo jako doplněk při výrobě drdolů nebo jiných složitějších vlasových efektů na večer.
Zzzz – hlava mě nikdy nebolela:-), ale je fakt, že to spíš než každodenní, tak příležitostná záležitost.
Velkou výhodou je, že to fakt nasadíš za pár minut, vypadá to naprosto přirozeně a reguluješ si počet pramenů podle „chuti“.:-)

Zkus to na www.clip-vlasy.cz

skorcovaz

U kadeřnice je nutné předpokládat, že Vám „ušmykne“ víc, než jste chtěla, zřejmě mají zkreslené vnímání pojmu centimetr. Na clip-in vlasy se zkuste podívat třeba na Heureka.cz.

Zdroj: http://remy.he­ureka.cz/clip-in-vlasy/#utm_me­dium=cpc&utm_sou­rce=google&ut­m_campaign=Dy­namicke-reklamy&utm_ter­m=_inurl:.heu­reka.cz/&gclid=C­I_i7eOkybMCFUm­N3godb1QAPw

zzzzz

Já jsem to měla, a bolela mě z toho hlava. Ono je to fajn na jeden den, třeba na večírek, ale nosit to denně, není nic příjemného.

led

Najlepšie kúpiť príčesky v špecializovaných parochniarských predajniach. Pravé vlasy na trhu nedostanete.
Doplňuji:
Damiana ďakujem za opravu,
asi je to tým, že tieto problémy nemám

Linduš

Já vlasy doma mám a jsem s nima spokojená. Samozřejmě jak tady slečna zzzzz píše, tak pokud jsem v tom v noci usnula a špatně ležela, tak mě to ráno taky pěkně tlačilo :D Ale jinak to vypadá moc pěkně a když koupíš kvalitní pravé vlasy, tka i přirozeně.
Osobně doporučuji e-shop www.clipinhair.cz , tady jsem si je kupovala ja :))

bobasika

Jasně koupila jsem si na vixens tyto: http://www.vi­xensshop.cz/pro­duct/clip-in-umele-vlakno-thermofiber-5-klipu/356023c11485. Péče o ně naprosto minimální a hlavně nenáročná

Vercule

Ahoj, jsem moc ráda, že jsem narazila na tuto diskuzi. Chtěla bych se zeptat… Clipy z hotstyle? Máte s jejich produkty zkušenost? Zajímá mě kvalita. Díky moc za každý postřeh.

Pajka.111

Ahoj, já zase uvažuji na metodou clip in. Už jsem se koukala na možnosti a narazila jsem na https://www.clip-in-vlasy.eu/. Hele, jsou ty vlasy kvalitní? Z čeho jsou? A nevíte – je nějaký trik, jak správně trefit odstín?

led

ad Damiana, to čo som videla u nás v bežnom obchode alebo u našich spolubčanov z Číny a Vietnamu už z ceny bolo jasné, že nejde o pravé vlasy. Pravé vlasy sú omnoho drahšie.

Damiana

ad led: To ano.
Proto také nedoporučuji nakupovat na těchto místech. Ale není problém nakoupit v kadeřnictví, kadeřnických potřebách… Také je dost kamenných obchodů, které prodávají přímo, nejen přes internet. V odchodech s parukami je to samozřejmost, ale clipky se dají sehnat i jinde. Vždy se jedná o pravé vlasy. Jen musí kupující vědět, co přesně chce. Pro kabelku od Louise Vuittona si také chodím do Pařížské ulice a ne do Holešovické tržnice. 🙂
Btw – a ta cena u pravých clipek dnes už také není vysoká – dají se koupit kolem dvou tisíc – ty extra husté a dlouhé. Konkurence je vysoká. 🙂

Damiana

Pochopitelně – konkurence je velká – ten blábol mi tam skočil sám – omluva:-)

led

To je v poriadku, lepší blabol než blbosť

Damiana

🙂