Avatar uživatele
Pokročilý

Cizinci v ČR nemusí chodit do školy? Proč?

navazuju na odpovědi z téhle otázky http://www.odpovedi.cz/…

Odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

Podle Zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání – část třetí, hlava I, § 36, odst. 1 je školní docházka je povinná pro občany ČR, pro občany EU a pro ostatní cizince, kteří na území ČR mají trvalý pobyt nebo přechodný pobyt na dlouhodobé vízum a dále pro azylanty a pro účastníky řízení o azylu.

Zdroj: http://aplikace.msmt.cz/Predpi sy1/sb190-04.pdf

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.