larios22

Cizí kluk mi osahával přítelkyni

Zdravím, před týdnem byla moje přítelkyně na nějaké akci. Přišel za ní nějaká kluk, byl už opilý a objal ji zezadu a šahl na zadek. Ona odešla ale on šel za ni, sedl si vedle ni a začal ji osahavat znovu, dala mu ruce pryč a odešla. Ten kluk se pak moc opil a už jenom ležel a blil. Napsala mi to na druhý den, okamžitě mnou přeletel velky vztek a trošku jsme se s přitelkyni pohádali, protože jsem ji napsal že jak zjistim kdo to byl tak ho zabiju. Ona mi hned psala že to se ve vztahu občas stává, a že jsem zbytečně naštavný že se nic nestalo. Tak je to normální ??? co by jste dělali v takové situaci ?? Byl jsem v práci a nemohl jsem tam být sní.

PS: pro Drap, Neměl by jsi vztek ??? bral by jsi to prostě v pohodě ??

Nejlepší odpověď
Nerevarin

Ožralá ho.vada prostě na akcích bývají. Taky by mě to naštvalo, ale raději po tom už dále nepátrej, nemá to smysl. Jak by si ho chtěl najít a co by si chtěl dělat? Dát mu do tlamy? A co až si sebere partu kamarádů a najde si pro změnu on tebe? A pokud je to tak jak píšeš, tak to tvoje holka zvládla v pohodě a neni fér na ní být naštvaný a hádat se kvůli tomu. Je vlastně docela zvláštní, že ti něco takového řekla. Spíš bych si dovedl představit, že by se holka o něčem takovém raději nezmínila, aby se kluk nenaštval. Takže ti to pravděpodobně neřekla jen tak. Možná chce, abys trochu žárlil, možná tě chtěla poškádlit, nebo tě dohnat aby sis jí víc všímal. Kdo ví.

Další odpovědi
Drap

Já bych to nechal být. Neviděl jsi to, nebyl jsi tam. Zřejmě se mu tvoje přítelkyně líbila.
Ono když se nad tím pořádně zamyslíš, zjistíš, že nic rozumného se s tím stejně nedá dělat.

iceT

No, já si myslím, že ve vztahu se nestává, že by cizí kluk osahával cizí holku, nežijeme v době kamenné. Jó kdybys u toho byl, to by byla jiná, ale nebyls tam, nevíš co se stalo. Pokud je to kočka, tak budeš muset počítat s tím, že o pánskou pozornost nebude mít nouzi, i když budeš s ní.
Kdyby tvoje přítelkyně byla chytrá, tak ti nebude nic říkat a popasuje se s tím sama, taky ho mohla klidně proliskat, když jí nedal pokoj. Já bych to udělala.

Jo a mám velkou zkušenost s tím, že pokud někdo popisuje, co se mu stalo, tak ti o sobě a svojí roli v incidentu nikdo neřekne pravdu. Vždycky se bude ten dotyčný snažit udělat se lepším, než v danou chvíli byl. Chápeš co tím myslím?

Kepler

To, co ti přítelkyně napsala je pravda (tedy pokud to tak opravdu bylo). Sama přece za to nemohla. Ten nachmelený týpek si možná na druhý den nic nepamatoval. Jasně, že by mě to nenechalo v klidu, ale proč by to měla odnášet tvoje přítelkyně? Spíš bych si ručně promluvil s tím ožralou, nemyslíš?

Tw!st

ber to z lepší stránky, alespoň můžeš přítelkyni věřit a nic před tebou netají. Pokud se teda s někým nevyspala a tímhle „přiznáním“ si jen částečně léčí černé svědomí.

zelí

Chceš ho zmlátit? A kdo pak bude za dementa?

richardad

To se v životě stává. Pokud nemáš holku nějakou šeredu, tak ji budou osahávat nejen opilí, ale i střízliví. Vypadá to, že máš sklon k žárlivosti. Měl by ses držet zpátky, abys u své přítelkyně nevyvolal vlnu nevole. Pak by tě mohla i opustit.

Ona v podstatě si jen stěžovala, vykládala, co se jí přihodilo a očekávala, že řekneš něco ve smyslu: „Chuděrko, co sis musela vytrpět.“. Ona si tak jenom testuje, že je o ni zájem. Ty bys měl přitom mluvit nevzrušeně, protože jinak by poznala, že jsi na ní závislý, a přinejlepším bys skončil pod pantoflem.

lucinda .

Abych rekla pravdu, prvni to nasere. Ale nedelala hych nic. Kdyz po tom budes patrat nebo se hadat s pritelkyni, tak si bude myslet, ze za to muze ona apod. Ze tak smyslis. Jsou dve veci. Bud ji chtel sbalit nebo ne. Byl opily, tak bud vedel, co dela nebo vetsi pravdepodobnost, ze ne. Ale zbytecne se nehadej. Pokud mu rekla ne a on byl neodbytny. Tak ji to taky muselo stvat.

Simcik00

To vypadá na přehnanou žárlivost. Bacha na to chlapče.

Kepler

Všichni máme kus pravdy, jen si nemyslím, že by se to mělo nechat plavat. To by si holka taky mohla myslet, že je ti to jedno (s pochopitelnými následky) a taky by si na ni mohl příště sáhnout kdejaký dement.

anonym

Myslím, že nejlíp udělá, když to nechá být, ale pozve jí na pořádnou večeři a dá jí třeba kytku. Když si potom třeba i užijou posteli, tak může dodat, že jestli se ještě jedno unechá osahávat, tak že o všechnu tuhle lásku co jí dává přijde.

iceT

Chlapi, já si myslím, že pořádná baba by si s ožralým trotlem poradila sama, tzn že mu měla jednu lištit a tečka. Určitě tam na té akci nebyla, určitě by se jí kdyby něco někdo zastal.
A larios by se mohl v případě potřeby přeptat i ostatních, co se tam vlastně semlelo.