BAPBAP89

Cizí jazyky na vysoké lesnické škole. Jak probíhá výuka?

Hezký večer,
po maturitě bych rád šel na vysokou lesnickou školu. Nabízí tam 3 jazyky. Angličtinu, němčinu a ruštinu. Spadá to pod povinně volitelný předmět, kde jen nutno zvolit minimálně jeden z nich. Ovšem když rozkliknu ruštinu v prvním semestru (viz. odkaz), tak se neobjeví plán pro ruštinu, ale skočí tam angličtina. Je to tedy jen chyba na webu či je povinné si vybrat jeden z užívanějších jazyků, kterými jsou angličtina či ruština?
A ještě jeden dotaz, a to jestli se dá za rok naučit rusky tak, abych ji ovládal na úrovni takové, jakou VŠ vyžaduje, pokud mluvíme o člověku, který je schopen se rychle učit.
Předem děkuji za odpovědi.
Přeji příjemný zbytek večera.
https://is.men­delu.cz/katalog/pla­ny.pl?fakulta=38;poc_ob­dobi=395;misto_vy­uky=;typ_ss=;­typ_studia=1;pro­gram=68;obor=110;spe­cializace=-2;new_spec=;p­odprogram=;for­ma=1;stud_plan=6973

Nejlepší odpověď
gecco

Nevěřím, že by se jazyk (byť je ruština ´blízká´) dal na slušné úrovni naučit za rok…
😉
Pokud jde o web, dotaž se jeho admina…

Další odpovědi
Lamalam

Asi to bude chyba na webu, V záhlaví stránky je uveden kód pro ruštinu, popis je pro angličtinu.

Zda se za rok naučíš rusky? Těžká odpověď, právě díky té chybě se nedají určit požadavky.

Lamalam

gecco > záleží na požadavcích školy. Sousedovic holka ruštinu na VŠB má, v prvním semestru dostala zápočet za test ze znalosti azbuky!