yEE

Proč slyším cizí hlasy z reproduktorů?

Zdravím, občas se mi stává že se z mých reporoduktorů ‚Creative Inspire T3100‘ ozývají cizí tiché hlasy.. Chtěl sem si je poslechnout víc nahlas, tak jsem s tim ovladačem hlasitosti točil abych to slyšel víc nahlas ale nic to nedělalo, hlasy byli pořád potichu. I ten jazyk kterým tam mluví jsem ještě nikdy jinde neslyšel, tak nevíte někdo co by to mohlo být? Už se začínám docela bát :D

Nejlepší odpověď
Dochy

Podle všeho nějaká chyba v zesilovači. Blbě zapojený zasilovač může být za jistých okolností schopen přijímat rádio na středních nebo dlouhých vlnách. A protože zasilovač je pravděpodobně až za potenciometry, tak nastavení potenciometrů hlasitosti nemá podstatný vliv na hlasitost toho rušení (kromě toho, že nahlas puštěná muzika ze zdroje to rušení může přebít)

Další odpovědi
mosoj

A díval jsi se dovnitř ?

arygnoc

to smeeee myyy, duchoooooviaaaa!!!

alebo – že by sa ozývalo čierne svedomie?

:-Q

Kankys

Já bych je zkusil přemístit a zkontrolovat zesilovač a zapojení.

led

Nebojte sa, to je len arygnoc…
Skúste dať ten „hrnček“ zo susedovej steny preč a hlasy zmiznú :)

Niekedy môže kabeláž pôsobiť ako anténa a príjma aj hlasy „duchov“, tí starší z čias analogového televízneho vysielania si možno spomenú na „duchov“ v obraze, keď TV anténa prijímala nielen priamy signál, ale aj odrazy od budov, prírody. Podobne sa stáva aj pri rozhlasovom vysielaní.

led

môže sa vám do trasy „nabudiť“ hovor z cudzieho (i vlastného) mobilu.

Dochy

Mobil by nebyl slyšet jako hlasy. Tam je natolik divoká komprese, modulace a multiplex, že to žádné takhle jednoduché zařízení zpět nedostane. Mobil dá spíš cvrkot.

arygnoc

mosoj

>A díval jsi se dovnitř ?<

že by tam niekto bol?

:-Q