Avatar uživatele
yEE

Proč slyším cizí hlasy z reproduktorů?

Zdravím, občas se mi stává že se z mých reporoduktorů ‚Creative Inspire T3100‘ ozývají cizí tiché hlasy.. Chtěl sem si je poslechnout víc nahlas, tak jsem s tim ovladačem hlasitosti točil abych to slyšel víc nahlas ale nic to nedělalo, hlasy byli pořád potichu. I ten jazyk kterým tam mluví jsem ještě nikdy jinde neslyšel, tak nevíte někdo co by to mohlo být? Už se začínám docela bát :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3529 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Podle všeho nějaká chyba v zesilovači. Blbě zapojený zasilovač může být za jistých okolností schopen přijímat rádio na středních nebo dlouhých vlnách. A protože zasilovač je pravděpodobně až za potenciometry, tak nastavení potenciometrů hlasitosti nemá podstatný vliv na hlasitost toho rušení (kromě toho, že nahlas puštěná muzika ze zdroje to rušení může přebít)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

A díval jsi se dovnitř ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

to smeeee myyy, duchoooooviaaaa!!!

alebo – že by sa ozývalo čierne svedomie?

:-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kankys

Já bych je zkusil přemístit a zkontrolovat zesilovač a zapojení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nebojte sa, to je len arygnoc…
Skúste dať ten „hrnček“ zo susedovej steny preč a hlasy zmiznú :)

Niekedy môže kabeláž pôsobiť ako anténa a príjma aj hlasy „duchov“, tí starší z čias analogového televízneho vysielania si možno spomenú na „duchov“ v obraze, keď TV anténa prijímala nielen priamy signál, ale aj odrazy od budov, prírody. Podobne sa stáva aj pri rozhlasovom vysielaní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

môže sa vám do trasy „nabudiť“ hovor z cudzieho (i vlastného) mobilu.

před 3528 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Mobil by nebyl slyšet jako hlasy. Tam je natolik divoká komprese, modulace a multiplex, že to žádné takhle jednoduché zařízení zpět nedostane. Mobil dá spíš cvrkot.

před 3528 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

mosoj

>A díval jsi se dovnitř ?<

že by tam niekto bol?

:-Q

před 3529 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek