Ivetka303

čivava krmení

čím krmíte doma svou čivavu? My dáváme granule, které už nechce žrát a jednou denně dostává kuřecí srdíčka. Chtěla bych jí nějak pozměnit jídelníček,ale nevím, co by bylo vhodné. Vím,že nesmí slanou stravu. Díky za rady

Nejlepší odpověď
Drap

Krmíte svého psa zcela nevhodně. Míchat granule s vařeným žrádlem během jednoho dne je nesmysl. Psovi můžete způsobit vážné zažívací obtíže. Granule pes tráví vakrát tak dlouho jako vařené as tím vzniká problém. Pokud krmíte granulemi, tak jenom granule, pokud chcete třeba za 14 dní vyměnit, dávat zase jenom vařené několik dní. Idealní stav je, když se nasaqdí jednodení hladovka mezi střídáním. Psovi to jedině prospěje.

Dominno

já krmím jen Britkami, ty našemu psovi vždy chutnali, co se týče řady, tak záleží které jsou v akci v Happytails(kupuji tam i misky a různé přípravky, dle potřeby)