City k druhým !

Je to možná asi k smíchu, ale když potkávám jednoho muže mám hezčí den.Když ho delší dobu nepotkám je mi smutno.Nevím, jak se tohoto podivného citu mám zbavit.Dotyčného potkávám, když tady jede linku.On o ničem nemá ani páru a mně je smutno.Co s tím ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

K smíchu to rozhodně není,mě třeba potěší,že tu každý den vidím "známé tváře". S tím kafem je to fajn nápad,já bych se asi styděla a zároveň bála odmítnutí,ale proč to nezkusit,za to nic nedáte.

Další odpovědi:

Zlatý

Je to hezké a vím o čem píšeš, také mívám z některých lidí takový pocit. Možná, než ho oslovíš, se na něj zkus usmát, třeba se ledy prolomí. I vstřícný pozdrav by ledasco prozradil.....držím pěsti.

Bronzový

Pokud nejste šťastně vdaná,tak ho pozvěte na kafe.Dneska jsou někteří chlapi trochu zabrždění a pak jsou rádi,že ženská udělá první krok.

Stříbrný

Když je Vam někdo sympaticky,proč by jste se toho hezkeho citu měla zbavovat,třeba se seznamite a budou z Vas nejlepši přatele.

Zlatý

Jde o to, jestli ty máš nějaký vzah. Pokud ne, stačí se na něj při pozdravu usmát. Nic to znamenat nemusí, ale zároveň to i potěší.
Uvidíš, co on na to. Po čase můžeš prohodit něco o počasí a pak se uvidí co dál :-).

Myslím si že je to super,když hned ráno vás něco potěší,jezděte častěji tam a zpět a podělte se o dobrou náladu s ostatními protože dobré nálady rapidně ubývá.Přeji víc takových dní

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.