Avatar uživatele
Diana

City k druhým !

Je to možná asi k smíchu, ale když potkávám jednoho muže mám hezčí den.Když ho delší dobu nepotkám je mi smutno.Nevím, jak se tohoto podivného citu mám zbavit.Dotyčného potkávám, když tady jede linku.On o ničem nemá ani páru a mně je smutno.Co s tím ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5088 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

K smíchu to rozhodně není,mě třeba potěší,že tu každý den vidím „známé tváře“. S tím kafem je to fajn nápad,já bych se asi styděla a zároveň bála odmítnutí,ale proč to nezkusit,za to nic nedáte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Je to hezké a vím o čem píšeš, také mívám z některých lidí takový pocit. Možná, než ho oslovíš, se na něj zkus usmát, třeba se ledy prolomí. I vstřícný pozdrav by ledasco prozradil....­.držím pěsti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martina1

Pokud nejste šťastně vdaná,tak ho pozvěte na kafe.Dneska jsou někteří chlapi trochu zabrždění a pak jsou rádi,že ženská udělá první krok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Když je Vam někdo sympaticky,proč by jste se toho hezkeho citu měla zbavovat,třeba se seznamite a budou z Vas nejlepši přatele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jde o to, jestli ty máš nějaký vzah. Pokud ne, stačí se na něj při pozdravu usmát. Nic to znamenat nemusí, ale zároveň to i potěší.
Uvidíš, co on na to. Po čase můžeš prohodit něco o počasí a pak se uvidí co dál 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Máca 2

Myslím si že je to super,když hned ráno vás něco potěší,jezděte častěji tam a zpět a podělte se o dobrou náladu s ostatními protože dobré nálady rapidně ubývá.Přeji víc takových dní

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek