BEAES

Citoví upíři mezi přáteli, kolegy, v rodině.......?

Máte je ve svém okolí??
Víte kdo to je, takový citový upír, či parazit??

Nejlepší odpověď
anonym

bohužel ano,nejhorší je,že pokud se někdo takový na vás přilepí nejde jen tak sundat a jen vás ničí,psychické vydírání je mnohdy horší než opravdová facka

Další odpovědi
annas

Citový upír je jedinec, který z nás vysává energii, záíská si naši důvěru, ale pak zneužívá třeba i naši dobrou náladu, nebere na nás ohledy – zkrátka využívá nás i za cenu toho, že ubližuje. Sobec.

Setkala s takovým vydíráním, jakýmsi terorismem. Trvalo dost dlouho, než jsem se jedince zbavila. Někdy neumím říct řázně ne.

vlastina

Citový upír-to je „pošušňání“ zkušenost tu mám

panenka

Ano setkala jsem se s takovým člověkem ted jsem hrozně moc opatrná na to s kým se bavím a dávám si pozor na to co komu říkám aby se to neobrátilo proti mě jako tehdy.

BIGFOOT

BEAES,existují všude a hlavné vysávají ty co sou citovější a ohleduplnéjší.Ono je víc upírů než by sme si mysleli.Je třeba se s takovejma vypořádat a nenechat si to líbit i za cenu toho,že stím člověkem přervu všechny spojitosti a nestýkat se s ním.BIGFOOT