Noe

Cítíte se po ránu vyspalí nebo jste na dále unavení a spali byste dal?

Za předpokladu že jdete spat v normálním stavu.
A vás spánek trvá 7–9 hodin.

EDIT – DÍKY ZA ODPOVEDI :)

Nejlepší odpověď
anonym

Tady záleží i na věku. Mě stačí 4–5 hodin v noci a po obědě nezbytných „dvacet“ a jsem k upotřebení .
´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´
Edit: nemáš zač!

Další odpovědi
dudu

Coby senior duchoprd chodím spát kolem jedné, vstávám pak okolo deváté, takže ráno bývám jako dvě rybičky.
Bohužel v době mého bouřlivého mládí jsem byl členem FoFo klubu. Jednalo se o praktické naplnění zkratky „furt ospalí, furt ožralí“. Ano, ano mea culpa, z pytláka se stal hajný.

marci1

Cítím se fit, vstávám s úsměvem a písní na rtech, zacvičím si pozdrav slunci (jóga) a očekávám, co nového a krásného mi nový den přinese. 🙂

Luxx

já bych mohla spát celý den a furt by to ještě nebylo ono

Nevíteto?

Spala bych dál 🙂

led

odpoviem ako skôr narodená: „Preboha, čo v tom spánku robíte, keď potrebujeta tak dlho spať a ešte sa nevyspíte?“
Pokiaľ spíte hlboko, bez rušivých vplyvov, stačí vám menej hodín. Na budenie nepoužívajte budík ale vnútorné biologické hodiny a potom môžte hneď po zobudení „naplno žiť“

ReHu

Za těchto předpokladů v pohodě.

anonym

Chce se mi většiou lůlat a kakat a proč,vám ne?