marťa382

Cítíte pohled na zátylku (zezadu na krku)? Myslíte si, že když se někomu díváte na zátylek, tak to cítí?

Někde jsem slyšela nebo četla, že když se díváte člověku před vámi zezadu na krk, tak to cítí. To, jestli se otočí, nebo ne, je druhá věc, ale prostě že to cítí. Několikrát jsem to zkoušela a s různými výsledky. Většinou se nestalo nic, někdy ale ,,objekt'' pootočil hlavou, jakoby věděl, že se na něho dívám.
Máte s tímto nějakou vlastní zkušenost nebo jste o tom třeba také slyšeli? Děkuji za názory. :)

Nejlepší odpověď
badisko

neciti je to naprosta kravina …:D taky jsem o tom neco pred casem cetl…:D

Další odpovědi
Hakunamatata

Neslyšela jsem tedy nic o zátylku, ale často zkouším z mhd koukat na jednoho člověka v davu a v 90 % se on na me taky koukne. Takže něco na tom bude.

P.S. Vše nejlepší k svátku 😉

cincina

O tomhle jsem taky četla a myslím si, že to tak trochu pravda je. Protože když já se někomu dívám na zátylek, tak se pokaždé otočí. Ale třeba je to jen náhoda že:)

led

Záleží od intenzity pohľadu, citlivejší človek, ten intezívnejší pohľad cíti. Zbežný, ľahko prebiehajúci, pohľad nie je taký intenzívny, aby ho človek zacítil.

honza19hk

no pokud mu funíš za krk tak to jistě cítí.