Cítíte na sobě nějakou závislost na Odpovědích.cz?

Nejlepší odpověď
rosinka

Určitě ne

Nejsem na závislosti typ. Ale toho, kdo by jel v odpovědích jako na heroinu,bych chtěla vidět 😉 a hlavně bych chtěla vidět, jak by se tu k tomu hrdě přiznal. Tady do té ankety vám neodpoví ani ten, kdo ty odpovědi hlídá a sleduje 24 hodin denně.

Další odpovědi
anonym

Možná... (jako člověk na čaji)

Že by podobnost čistě náhodná?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-jste-na-odpovedi-cz

briketka10

Možná... (jako člověk na čaji)

napsala jsem toto, ale jsem tu déle než při tom čaji, ten piju s mlíkem, jinak kafe a kouřím i e-cigaretu i nikotinovou, chodím jsem pravidelně jak mám čas což není v políčku..

Illines

Možná... (jako člověk na čaji)

láďa1

Určitě ne

Ondrej01

Určitě ne

MILAN1961

Určitě ne

kotě07

Možná... (jako člověk na čaji)

záhada

Asi ne

anonym

@Axl „Že by podobnost čistě náhodná?“
Počkej, to si myslíš, že tu někdo, třeba já, úmyslně kopíruje jiné otázky…? :-/

annas

Stačí se podívat do lišty, otázka již byla několikrát. Takže nejde o žádný originální nápad.

anonym

Tady člověka musí napadat jen „originální“ otázky? Nemůže se třeba jen zeptat to co ho zrovna napadne?

annas

Ad Pino76. Omlouvám se za nepřesnou formulaci, měla jsem napsat „podobné otázky“. Rovněž jsem nevložila odkaz.

anonym

Napadat ho může cokoliv, jenže než otázku vloží, je povinen se přesvědčit, že už tam stejná nebyla, protože kodex účelové opakování otázek výslovně zakazuje. A při registraci se každý zavazuje dodržovat pravidla, jejichž porušováním se vystavuje riziku postihů.

hanulka11

ty otázky mají ale jiný smysl , takže stejné nejsou

anonym

ad hanulka, komu to píšeš, já jsem ani jednou nenapsal, že jsou stejné a tady jsem reagoval na přímý dotaz, zda lze vkládat otázky zcela živelně a bezhlavě, zbytek máš u otázky barbakana, kde sis tak podbízivě přihřála polívčičku. Trochu logiky a objektivity by neškodilo!

smutnydrak

když něco nevím,tak se zeptám a je mi jedno jestli se na to někdo ptal předemnou… nebudu tady trávit 2 hodiny jen proto,aby to našel,když mi na to někdo odpoví do pěti minut… třeba jako tady Pino76 s tím screamradiem… odpověděl,poradil a víc nečešil..a od toho to tady je a pokud se někomu nelíbí jeho otázka,tak ať jí klidně přehlédne a jde na jinou…je jich tady jako maku… 🙂

anonym

Plně souhlasim. A díky za zastání 😉