zjentek

cítím se nějak né zrovna dvakrát nejlíp ..nemám ebolu?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Zavři se pro jistotu na tři týdny do igelitového pytle. Jedině tak neohrozíš své okolí.

Další odpovědi
klumprt

Žádné obavy, domnívám se podle tvého popisu příznaků, že jde patrně o pouhý nedostatek vápníku.
Doplňuji:
Řeší se velice snadno olizováním zdí, případně pojídáním vaječných skořápek.

mosoj

Zeptej se eboláka.

marci1

Ne, nemáš. To je jen moribundus. 🙂

ten který je

Jen si dělej srandu,ale nedej bože aby se situace stala vážnou.To by se ti podobný šprým mohl pěkně vymstít.

Banán88

jestli z konecniku poustis cervenou tak ano

gecco

Banán88 → to jsou hemeroidy, to mám taky. Koneckonců, tohle zažil skoro každej chlap nad 30 a skoro každá baba po porodu.
Ebola? – „prdičky naší babičky“ – v našem podnebném pásu (a s tím, že přichází zima) prostě nehrozí. A to ani přes plky senzacechtivých novinářů.