ptáč

Cítili jste dnes v domě plyn? Co mám dělat, když v jednom domě plyn byl cítit ve sklepě?

Tento týden do pátku probíhají zkoušky těsnosti plynového potrubí, do plynu se přidává víc barvy. V Praze se tyto zkoušky dělaly dřív, takže té se to netýká.

Nejlepší odpověď
Drap

Volat havarijní službu

Další odpovědi
Agneta

Jestli máš okovaná kopýtka, tak dávej pozor na jiskry, a „upaluj“ odtamtud :DDD
Ale možná to nebylo plynem – ale tvým kožichem. A jakto, že nemáš rohy?:DDD

honza19hk

barva se do něj nedává, přidává se do něj merkaptan.
Nicméně pokud je v domě cítit plyn nejjednodušší je tam pořádně vyvětrat,pokud je zápach silný a nejde se ho zbavit zavolej hasiče nebo plynárny. Pokud je někde cítit plyn tak odněkud zdrhá. Což není dobře.