Platon

Čítate elektronické knihy?

Som bol na stránke eknizky.sk a je tam kopec knih, ktore mozete online zadarmo citat a ja sa chcem opytat ci neviete aj o nejakej podobnej stranke v cechach a na slovensku… dakujem

Nejlepší odpověď
Valky

Čtu přes mobil.. je to paráda! :o)
Navštěvuji ebookforum :o)

Další odpovědi
chudst

Vetsinou pres www.warforum.cz nebo pres ebookforum. A ctu jen obcas na iphonu. Je to fajn vecicka, kdyz jedete nekam jen na jeden den a nechcete s sebou tahat do vlaku (…) knizku.

baghira

digibooks.sk – je to sice knihovna určená pro slabozraké a nevidomé, ale můžete je zasponzorovat nebo pro ně pracovat a tím si získat přístup.

KdoSiOdJinud

Stahuji si v elektronické podobě komiksy :) doporučuji!

stahuji z ulozto.cz nebo komiks.cz

Drahuška999

Ahoj, ano já tedy elektronické knihy čtu a velice se mi líbí na tom to, že si mohu prakticky jakoukoliv knihu na světě (která je v elektronické podobě) přečíst nebo respektive sehnat, během pár minut a rovnou si ji do čtečky nahrát. Našla jsem i super článek zde – https://napovi­me.cz/navod/jak-ziskat-elektronicke-knihy-zdarma/ , kde se píše o tom, jak takové knihy sehnat zdarma…