Druell

Čistíte si zuby každý den stejnou zubní pastou?

Jak často střídáte zubní pasty?
Čistíte si zuby stále stejnou pastou, anebo jich používáte více? Ovlivňuje to něco? (Mimo kvalitu..)

Nejlepší odpověď
quentos

střídám denně minimálně dvě (ráno jinou, večer jinou). Ani ne tak proto, že by to něco ovlivňovalo, jako spíš kvůli tomu, že ráno mám radši větrovou – pro svěží dech

Další odpovědi
hanny 2

Střídám různé příchutě pasty ODOL a COLGATE,žádné drahé nekupuji,kazivost zubů je dána geneticky,takže to stejně žádný vliv nemá,je to všechno jen komerční záležitost.

briketka10

vyhodila jsem Colgate pastu i kartáček medium, zubařka mi dala vzorek Sensodyne-rapid, koupila jsem si dost drahý nový kartáček sensitive soft a budu čekat na zázrak jak zmizí zánět dásně, jinak mám prý zoubky krásné..

rosinka

Střídám, ale ne každý den jinou, jak je v otázce. 😉 Kromě kvality, na které mi záleží nejvíc, mi záleží, aby obsahovala triclosan a měla pro mne příjemnou příchuť a moc nepěnila.

terry

Zubní pastu už léta stejnou.
Dnes jsou již kvalitní pasty víceúčelové, takže střídání je jen pro změnu chuti. Nám ta naše chutná a ostatní tak nějak už ne. S kvalitou jsme moooc spokojeni. Je neabrazivní, příjemná a čistí :).
Střídám jen kartáčky. Ráno i večer jiný. Někdy i přes den, pokud jsem doma. A to Curaprox.

lexx

ne, nakupuji ty levné na střídačku Lidl, Kaufland,
Tesco, značky noname, sortiment se často mění a neopakuje