Čistíte si zuby každý den stejnou zubní pastou?

Jak často střídáte zubní pasty?
Čistíte si zuby stále stejnou pastou, anebo jich používáte více? Ovlivňuje to něco? (Mimo kvalitu..)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

střídám denně minimálně dvě (ráno jinou, večer jinou). Ani ne tak proto, že by to něco ovlivňovalo, jako spíš kvůli tomu, že ráno mám radši větrovou - pro svěží dech

Další odpovědi:

Zlatý

Střídám různé příchutě pasty ODOL a COLGATE,žádné drahé nekupuji,kazivost zubů je dána geneticky,takže to stejně žádný vliv nemá,je to všechno jen komerční záležitost.

Zlatý

vyhodila jsem Colgate pastu i kartáček medium, zubařka mi dala vzorek Sensodyne-rapid, koupila jsem si dost drahý nový kartáček sensitive soft a budu čekat na zázrak jak zmizí zánět dásně, jinak mám prý zoubky krásné..

Bronzový

Střídám, ale ne každý den jinou, jak je v otázce. ;-) Kromě kvality, na které mi záleží nejvíc, mi záleží, aby obsahovala triclosan a měla pro mne příjemnou příchuť a moc nepěnila.

Zlatý

Zubní pastu už léta stejnou.
Dnes jsou již kvalitní pasty víceúčelové, takže střídání je jen pro změnu chuti. Nám ta naše chutná a ostatní tak nějak už ne. S kvalitou jsme moooc spokojeni. Je neabrazivní, příjemná a čistí :).
Střídám jen kartáčky. Ráno i večer jiný. Někdy i přes den, pokud jsem doma. A to Curaprox.

Stříbrný

ne, nakupuji ty levné na střídačku Lidl, Kaufland,
Tesco, značky noname, sortiment se často mění a neopakuje

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.