karbo

Čištění zbraně

Prosím o radu,jak vyčistit plynovou pistoli.Jedná se o hlaveň ve které jsou dvě přepážky a tudíž se to vyčistit nedá.Je nějaký způsob jak by se dali vyndat.Ve předu je pouze červík o pr.8mm na imbus klíč,ten vyndat jde,ale přepážky.....???Dí­ky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Hykam

Předpokládám, že přepážky vyndat nejdou. Jsou tam jsou proto, aby plynová pistole nešla předělat na ostrou munici.
Tím, že by šly vyndat, by toto opatření pozbylo smysl.

Další odpovědi
bazuka

Přepážky jsou úmyslně neodstranitelné. Při razantnějším pokusu dojde ke zničení hlavně, která je úmyslně dělaná z horšího materiálu, případně ze zinkové slitiny. Doporučuji čistit pomocí oleje KONKOR vytěrákem a přes přepážky protahovat olejem navlhčenou šňůru. / Která tam projde /

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cisteni-zbrane-od-karbo-myslite-ze-prepazky-nejdou-vydelat-jen-proto-aby-plynova