Half 2

Čištění PC – Ccleaner a jiné

Hledám podobný program jako je Ccleaner, je také zdarma. Ale potřebuju ho? Nebo stačí Ccleaner? A kdybych měl obojí budou se mezi sebou hádat?

Nejlepší odpověď
beer

CCleaner je vyzkoušený a zcela bezproblémový, česky, nic dalšího potřeba není. Pokud použiješ k čištění i další, hádat se to nebude, ale je to zbytečné.
Po čištění dělám ještě občas defragmentaci Defragglerem.
Zkušenost

Další odpovědi
Bedy

Na čištění počítače jsou dobré systémové nástroje Vyčištění disku a Defragmentace disku. CCleaner + Defraggler je taky dobrý, ale tím bych asi končil.

Ostatní čistící programy jako Advanced Systemcare, Tune UP Utilities, SLOW PC-Fighter, Glary utilities, Spped UP My PC, Ashampoo Winoptimizer a podobné nadělají spíše více škody než užitku, to vím ze zkušeností, co jsem už takto „vyčištěných“ počítačů dával zpátky do kupy.

Pokud máte problémy s pomalým systémem, tak to radši svěřte člověku, ne „stroji“. Pokud chcete, abych se Vám na to podíval, tak si stáhněte a spusťte program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/
Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a podle toho Vám dám instrukce, co kde a jak poladit, aby to bylo dobré.
Druhá možnost je čistá instalace Windows.