Bublinnka

Čištění PC a CCleaner

Používám prohlížeč Google Chrome (výchozí). Explorer nepoužívám vůbec, tak proč při čištění se mi vždycky zobrazí tak 70 souborů z Exploreru?
Doplňuji:
http://img.na­dapenny.com/t20/112­04/nadap154636160­190231.jpg

Nejlepší odpověď
arygnoc

protože explorer je názov souboru woken, který zabezpečuje běh aplikací zobrazení (a jiné).

není to jenom prohlížeč.

Další odpovědi
Děda Louda

„Explorer“ není totéž, co „Internet Explorer“ (prohlížeč).

led

Windows používa na svoje pracovné prenosy Internet Explorer bez ohľadu na vás.
Na obrázku je v riadku Internet Explorer práve pozostatok tejto internej činnosti Windowsu

www

Budou to dělat Win. Neřeš to a jednoduše vyčisti 😉

Hlada

To je zajímavá otázka. Podle screenu to není explorer, ale skutečně Internet Explorer.

arygnoc

jj, přemýšlím, jak to?

pravděpodobně MUSEL někdo internet explorer nastartovat.

led

páchateľ je operačný systém windows.