Aerie

Číslování stránek ve wordu začínající od 5 stránky.

Jak udělám aby mi ve wordu začalo číslování stránek až od pátý stránky ale rovnou číslem 5 a ne od 1? Díky

Odpovědi
MartinR

jaký Word (ukážu na 2007 CZ) – karta Vložení / Zápatí záhlaví / Číslo stránky v dialogu si vybereš typ a dole je číslovat OD … potvrdíš dialog.
Pak si vybereš na stejné kartě jak chceš číslování zobrazit – záhlaví/zápatí … pozor, pokud budeš mít typ číslování X z Z, tak Z nebude sedět!
Pokud nechceš, aby na stránce 1– 4 bylo číslo, tak musíš dokument rozdělit na oddíly a číslovat až ten druhý oddíl. Vložení oddílu: karta Rozložení stránky/ konce … vložit oddíl. Vlezeš do zápatí nebo záhlaví druhého oddílu! Ve formátu stránky dáš Číslovat od a pak vložíš číslování nebo pole s čslem.